چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸
در بازرسی از دو موتورسیکلت صورت گرفت

کشف ۶۴ کیلوگرم تریاک در سربیشه

جانشین انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف ۶۴ کیلوگرم تریاک در بازرسی از دو دستگاه موتورسیکلت در شهرستان سربیشه خبر داد.
کشف ۶۴ کیلوگرم تریاک در سربیشه
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سعید دادگر اظهار داشت: مأموران پاسگاه عملیاتی حسین‌آباد سربیشه با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام کار اطلاعاتی گسترده و اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند محل فعالیت دو دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای فرعی این شهرستان شناسایی کنند.
وی افزود: تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر جهت مسدود کردن محورهای احتمالی تردد قاچاقچیان اعزام شدند که مأموران در یکی از محورهای فرعی شهرستان سربیشه به دو دستگاه موتورسیکلت هندا مشکوک شده و به راکبان موتورها دستور ایست دادند.
جانشین انتظامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: راکبان موتورسیکلت‌ها با مشاهده مأموران متواری شدند که با اقدامات پلیسی موتورسیکلت‌ها متوقف و در بازرسی از آن‌ها 64 کیلوگرم تریاک کشف شد و راکبان موتورها دستگیر شدند.
دادگر خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری آنان در این زمینه، بیش از گذشته با مأموران تداوم یابد و هرگونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۵۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سربیشه , مواد مخدر