چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹
اخبار ورزشی ۱۶ آبان‌ماه

هماورد سه‌گانه‌کاران خراسان‌جنوبی در ماراتن ملی/ معرفی برترین تیراندازان با کمان استان

دوقلوهای ملی‌پوش خراسان‌جنوبی به همراه عباسی در مسابقات قهرمانی کشور هنرنمایی می‌کنند و برترین تیراندازان با کمان انتخابی نخستین المپیاد استعدادهای نخبه استان تجلیل شدند.
هماورد سه‌گانه‌کاران خراسان‌جنوبی در ماراتن ملی/ معرفی برترین تیراندازان با کمان استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات سه‌گانه قهرمانی کشور گرامیداشت «شهدای غواص اروند» نماینده‌های خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
 این ماراتن ملی با شرکت ۱۶۰ ورزشکار ۳۲ استان کشور و سرجیو یانتوز سرمربی پرتغالی سه‌گانه ایران از ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه به میزبانی استان خوزستان در جزیره گردشگری مینوشهر برگزار می‌شود.
سعید و مسعود علیزاده از ملی‌پوشان سه‌گانه خراسان‌جنوبی به همراه عرفان عباسی با سرپرستی محمد‌علی علیزاده و مربیگری مسلم مهر پویا در مسابقات سه‌‌گانه قهرمانی کشور هنرنمایی می‌کنند.
سه‌گانه یا تریاتلون؛ یک ورزش ترکیبی استقامتی است که ورزشکاران در مسابقات قهرمانی استاندارد و المپیکی مسافت ۱۵۰۰ متر را به‌صورت شنا می‌کنند، ۲۰ کیلومتر را با دوچرخه‌ رکاب می‌زنند و ۱۰ کیلومتر را می‌پیمایند.
معرفی برترین تیراندازان باکمان خراسان‌جنوبی
پرونده نخستین دوره مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان انتخابی المپیاد استعدادهای برتر خراسان‌جنوبی در شهرستان قاینات بسته شد.
در این رویداد ورزشی ۱۸ تیرانداز دختر و پسر رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال شهرستان‌های بیرجند، سرایان، فردوس و قائنات در سالن شهید امین‌زاده سیبل رقابت‌ها را نشانه رفتند.
امید رستمی از بیرجند بر سکوی قهرمانی تیراندازی با کمان قهرمانی انتخابی المپیاد استعدادهای برتر پسر خراسان‌جنوبی ایستاد، الیاس کوهی از سرایان نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد و احسان سلمانی از قائنات به مقام سوم دست یافت.
در رده دختران این ماراتن استانی فاطمه ندیمی از قاینات حائز رتبه نخست شد، فاطمه‌سادات حسینی از قائنات در جایگاه دوم قرار گرفت و مائده بنی‌آدم از سرایان مقام سوم مسابقات را از آن خود کرد که مورد تجلیل مسؤولان ورزشی و اداری واقع شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۵۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , ورزش