پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبر داد

ترافیک روان در محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی/ فوت یک جوان ۱۵ ساله

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر تردد در تمام محورهای استان به صورت روان گزارش شده و ترافیک چندانی در این محورها نداریم.
ترافیک روان در محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی/ فوت یک جوان ۱۵ ساله
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا رضایی با اشاره به وضعیت راه‌های مواصلاتی خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در تمام محورهای استان به صورت روان  گزارش شده و ترافیک چندانی در این محورها نداریم.
وی با بیان اینکه مراسم روز ۲۸ صفر همه ساله با استقبال باشکوه شهروندان در جوار بقاع متبرکه همراه است از اعمال محدودیت های ترافیکی محدود در نزدیکی بقاع متبرکه خبر داد و بیان داشت: پلیس راهور با همکاری عوامل انتظامی به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم و خدمت‌رسانی بهتر به مردم اقدام به اعمال محدویت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در نزدیکی بقاع متبرکه می‌کند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، اضافه کرد: احترام به قانون و رعایت سرعت مجاز توسط رانندگان از جمله مواردی است که می‌بایست مورد توجه رانندگان قرار بگیرد.
رضایی با اشاره به رعایت سرعت مجاز و تردد عابران پیاده در سطح راه‌های روستایی به رانندگان توصیه کرد:  با توجه به سرعت بالای رانندگان در این جاده‌ها، تصادفات در محل ورودی راه‌های فرعی به جاده و تقاطع‌ها رخ می‌دهد لذا رانندگان باید در این مسیرها با سرعت مجاز و توجه کافی حرکت کنند.
وی با بیان اینکه از نظر ترافیکی مشکل خاصی در محور بیرجند- قاین وجود ندارد با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی برای خودروهای سنگین باری مانند تریلی، کامیون و کامیونت به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در این محور، اعلام کرد: تردد این خودروها در محور بیرجند- قاین از ساعت ۱۲ الی ۲۱ شب روز سه‌شنبه ۱۵ آبان‌ماه و ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۱۸ آبان‌ماه ممنوع است.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در روز گذشته خبر داد و گفت: روز گذشته یک فقره تصادف در کیلومتر هشت محور نهبندان به زابل رخ داد که منجر به فوت یک نوجوان 15 ساله شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ترافیک , پلیس راه