جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس‌شورای‌اسلامی:

برخی از روی سادگی مسائل‌سیاسی را ساده می‌بینند

محمد‌باقر عبادی گفت: متأسفانه برخی از روی سادگی مسائل سیاسی را ساده می‌بینند و می‌گویند اگر روابط خود را با آمریکا خوب کنیم مثل کره و ژاپن پیشرفت خواهیم کرد.
برخی از روی سادگی مسائل‌سیاسی را ساده می‌بینند
 
به گزارش گروه‌سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در جمع مردم بیرجند، با اشاره به وجود ذخایر سرشار نفت و گاز در خاورمیانه به‌ویژه ایران و عراق، اظهار داشت: آمریکایی‌ها به دلیل منابع سرشار نفت و گاز درصدد چپاول و سلطه بر خاورمیانه و بر هم زدن منطقه هستند.
وی رژیم صهیونیستی را پایگاه غرب در خاورمیانه دانست و بیان داشت: آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که رژیم صهیونیستی را به عنوان کدخدای خاورمیانه جهت تأمین منافع غرب بر مردم منطقه مسلط و از این طریق به اهداف خود دست یابند.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم‌های دشمن و سخنانی مبنی بر مذاکره، مطرح کرد: زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره جهت برداشتن تحریم‌ها مطرح است، کدام مذاکره؟ منظورشان از مذاکره  خلع سلاح شدن جمهوری اسلامی است یعنی هر وقت که دوست داشته باشیم شما را بکشیم و شما نتوانید کاری کنید.
عبادی اضافه کرد: متأسفانه برخی از روی سادگی مسائل سیاسی را ساده می‌بینند و می‌گویند اگر روابط خود را با آمریکا خوب کنیم مثل کره و ژاپن پیشرفت خواهیم کرد! اما سؤال اینجاست مصری که 40 سال قبل رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخت و با آمریکا روابط مستحکمی داشت کره شد یا ژاپن؟!
وی با اعلام اینکه آن‌ها نمی‌خواهند در خاورمیانه کره و ژاپنی وجود داشته باشد و تنها یک کشور می‌خواهند آن هم رژیم صهیونیستی است، متذکر شد: اگر پشت سر ولایت فقیه که پرتوی از ولایت اهل بیت(ع) است، حرکت کنیم یقین بدانید شکست خواهند خورد.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افرادی که می‌گویند هر چه که دلمان خواست همان است و این حکم‌های خدا خیلی مهم نیست، اعلام کرد: تفکر چنین افرادی در آخر به اعتیاد ختم می‌شود.
عبادی بر لزوم کمک به مستمندان در شرایط کنونی جامعه تأکید کرد و گفت: همچنین دولت باید سیاست‌های دقیقی را جهت مقاومت و مقابله در برابر تحریم‌ها داشته باشد.
وی اعلام کرد: افرادی که گمان می‌کنند جمهوری اسلامی از بین خواهد رفت و رژیم اشغالگر قدس کدخدای منطقه خواهد شد، این مهم را در خواب هم نخواهند دید.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی نماز را عالی‌ترین مرتبه عبادت و ادب دانست و با بیان اینکه وقتی ولایت نباشد نماز و احکام اسلامی تحریف می‌شود، اعلام کرد: رهبری سیاسی از شؤون ولایت است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، نماینده‌مجلس ، تحریم ، مذاکره