جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰

ورود وزیرجهاد‌کشاورزی به خراسان جنوبی

وزیر جهاد کشاورزی به منظور بهره برداری و بازدید از طرح های بخش کشاورزی خراسان جنوبی روز جمعه وارد استان شد.
ورود وزیرجهاد‌کشاورزی به خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا وزیر جهاد کشاورزی به منظور بهره برداری و بازدید از طرح های بخش کشاورزی خراسان جنوبی روز جمعه وارد این استان شد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، امروز ۱۸ آبان سید محمود حجتی،  به همراه هیاتی از مدیران ارشد این وزارتخانه بدو ورود به بیرجند مورد استقبال معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی در این سفر 2 روزه از مزرعه پرورش گل رز هزار دستان در بیرجند بازدید می کند و پس از بازدید مجتمع کشت و صنعت سربیشه به منظور افتتاح آبیاری زیر سطحی 72 هکتاری اسماعیل آباد به شهرستان نهبندان سفر خواهد کرد. 
طبق برنامه ریزی انجام شده حجتی در دومین روز سفرش برای بازدید از مزرعه خارشتر شرکت پیوند خاوران به عنوان نخستین مزرعه الگویی در سطح کشور به شهرستان قاینات می رود و در ادامه از کارخانه تروند زعفران این شهرستان نیز بازدید می کند.
افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار شرکت سهامی زراعی اسلام آباد قاین و بازدید از شرکت سهامی زراعی خضری از دیگر برنامه های وزیر جهاد کشاورزی در دومین روز سفر به خراسان جنوبی خواهد بود. 
حجتی همچنین روز شنبه (19 آبان ماه) با سفر به شهرستان های فردوس و بشرویه به ترتیب از پروژه های پرورش بز سانن و پروژه های آبخیزداری صندوق توسعه ملی بازدید می کند. 
افتتاح همزمان پروژه تجهیز و نوسازی اراضی در سطح 800 هکتار و بازدید از کارخانه سبزی خشک کنی و تولید عرق های اکسیر طبس از برنامه های آخرین روز سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان خراسان جنوبی خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، جهادکشاورزی