شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

مانع ظهور خود ما هستیم/ لزوم موضع‌گیری در برابر ظالم

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اگر سکوت‌ها وجود نداشت ظالمان در سایه این سکوت‌ها برای پیشبرد اهداف شوم خود اقدام نمی‌کردند.
مانع ظهور خود ما هستیم/ لزوم موضع‌گیری در برابر ظالم
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلیرضا عبادی بعدازظهر امروز در جمع سربازان گمنام امام زمان(عج) خراسان‌جنوبی به مناسبت آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت: دل‌های مشتاقان در هر مکانی و زمانی نسبت به انسان کامل که همه خوبی‌ها در او وجود دارد و از همه زشتی‌ها  فاصله دارد می‌تپد.
وی با بیان اینکه انواع مناسبت‌ها جلسات، سخنرانی، شعر و سرور وجود دارد که همه آن‌ها در جای خود خوب بوده است، تصریح کرد: اموری که جزو مراسمات در جامعه بشری بوده ظواهر امر بوده که باید حفظ شود اما واقعیت قضیه ساده نبوده که با یک تبریک، شعر و سرود مسئله حل بلکه آنچه که مسئله را حل می‌کند در واقعیت امر سنخیت است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: انسان با نوع و سنخ خود ارتباط دارد و در روایات آمده هر گاه بخواهی بفهمی که چه جایگاهی داری به امور واجب خیلی تکیه نکن بلکه ببین که جاذبه دل در کجا قرار دارد.
عبادی با اشاره به اینکه در قرآن آمده وقتی نامه اعمال به دست انسان سپرده می‌شود به چیزهایی برخورد می‌کند که هرگز به آن فکری نکرده است، افزود: در دنیای امروز که ظلم همه جا را فراگرفته سکوت انسان سبب می‌شود تا انسان به گروه ظالمان بپیوند.
وی ادامه داد: در هر جایی در دنیا که فریاد مظلومی مطرح گردد باید انسان موضع خود را مشخص سازد و سکوت نباید داشته باشد چون در لشکر ظالمان قرار می‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: اگر سکوت‌ها وجود نداشت ظالمان در سایه این سکوت‌ها برای پیشبرد اهداف شوم خود اقدام نمی‌کرند.
عبادی با بیان اینکه پیشوایی و پیروی را با شعار تعیین نکرده‌اند، یادآور شد: در قرآن آمده اگر چنانچه خداوند را دوست دارید نباید دنبال طاغوت و نفس خود باشید.
وی با اشاره به اینکه امام زمان(عج) حضور دارند ولی چه حجاب‌هایی روبرو ما قرار دارد، گفت: مشکل مربوط به حجاب‌ها بوده که مانع ظهور هستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی امام زمان آماده بوده ولی جامعه برای ظهور ایشان آماده نیست، یادآور شد: آنچه مانع ظهور بوده همان مانع حجاب بوده که مربوط به خودمان است و اگر پیش از اینکه خود را اصلاح سازیم بمیریم بد مرده‌ایم.
عبادی خاطرنشان کرد: تمام جنبه اجرایی دین در امامت و ولایت خلاصه می‌گردد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۴۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سربازان گمنام امام زمان(عج) , ظهور