دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷
اخبار ورزشی ۵ آذرماه

حضور پررنگ ورزشکاران خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر کشور

در نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور گلف‌بازان، موتورسواران و شمشیرکشان خراسان‌جنوبی برای کسب مدال‌های رنگی در برابر نخبه‌های ایران صف‌آرایی می‌کنند.
حضور پررنگ ورزشکاران خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر کشور
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، نخبه‌های خراسان‌جنوبی در نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور برای کسب مدال رنگی به میدان مبارزه می‌روند.
در رقابت‌های موتورکراس این رویداد ورزش ملی که از هفتم تا نهم آذرماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود محمدسینا داشگر در کلاس 65 سی‌سی، محمدجواد میرزایی در کلاس 150 سی‌سی و امیرحسین جمال در کلاس 250 سی‌سی مسابقات هماورد موتورسواران برتر ایران می‌شوند.
شمشیربازان پسر نوجوان خراسان‌‌جنوبی با ترکیب ایلیا رحیمی‌خراشاد، سید محسن طالبی و محمدمبین غفاری با مربی‌گری سیدعلی یوسفی و سرپرستی حمیدرضا رزاقی هفتم تا نهم آذرماه در مشهد به رقابت می‌پردازند.
در بخش دختران المپیاد استعدادهای برتر ورزشی شمشیربازی کشوز محدثه سالارپور و عارفه انوری‌فرد با مربی‌گری عفت کارگر و سرپرستی معصومه کیوانی چهارم تا هفتم آذر در یزد با حریفان قدر خود به مبارزه می‌پردازند.
در نخستین دوره مسابقات تیراندازی دختران ۱۲ تا ۱۵ سال المپیاد استعدادهای ورزشی برتر کشور که از امروز در تهران آغاز و تا نهم آذرماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود از خراسان جنوبی سیده‌فرزانه سرفرازی، ریحانه علی‌آبادی و مبینا کامیابی با سرپرستی توران سارانی سیبل رقابت‌ها را نشانه‌‌گیری می‌کنند.
تیم گلف‌ مستعد پسران خراسان‌جنوبی با ترکیب پرهام ابوالحسنی و نیما اصغری برای هنرنمایی و کسب مدال رنگی راهی تهران شدند تا از امروز تا هشتم آذرماه در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور به مصاف برترین‌های ایران بروند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۷۲۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیاد , موتورکراس