جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
اخبار ورزشی ۹ آذرماه

۶ مدال‌ رنگی شناگران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور/ رقابت ۳۰۲ فرنگی‌کار نوجوان ایران در بیرجند

۶ نشان رنگی مسابقات قهرمانی شنای کارگران کشور بر سینه ورزشکاران خراسان‌جنوبی نقش بست و ۳۰۲ فرنگی‌کار نخبه نوجوان کشور در بیرجند روی تشک مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ایران می‌روند.
۶ مدال‌ رنگی شناگران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور/ رقابت ۳۰۲ فرنگی‌کار نوجوان ایران در بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات شنای قهرمانی کارگران کشور انتخابی تیم ملی ورزشکاران خراسان‌جنوبی شش مدال رنگی رقابت‌ها را به گردن آویختند.
رامین رحمان‌پور در ماده ۱۰۰ متر آزاد این ماراتن ملی با نشان نقره بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، در رشته‌های شنای ۵۰ متر پروانه و ۵۰ متر آزاد مدال نقره مسابقات را به گردن آویخت و همچنین در رشته شنای ۵۰ متر قورباغه با کسب نشان برنز رتبه سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.
شهرام اشرفی در ۵۰ متر آزاد مسابقات قهرمانی کارگران کشور با نشان برنز در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت و در رشته شنای ۵۰ متر قورباغه نیز با گردن‌آویز برنز حائز رتبه سوم شد.
این ماراتن ملی با شرکت بیش از ۱۸۰ شناگر رده‌های سنی ۲۵ تا ۴۵ سال جامعه کارگری کشور از هفتم تا دهم آذرماه جاری به میزبانی خراسان‌‌شمالی در شهر بجنورد برگزار شد که از خراسان‌جنوبی رامین رحمان‌پور، شهرام اشرفی‌خراسانی و میلاد خواجه‌نژاد با سرپرستی شهرام اشرفی برای ملی‌پوش شدن به رقابت پرداختند.

رقابت ۳۰۲ فرنگی‌کار کشور در خراسان‌جنوبی
نخستین دوره مسابقات کشتی فرنگی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نوجوان کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی در حال برگزاری است.
در این رویداد ورزش ملی ایران ۳۰۲ فرنگی‌کار اوران دوازده‌گانه ۲۹ استان کشور از هشتم تا دهم آذرماه جاری در سالن شهیدین قاسمی بیرجند برای کسب مدال رنگی به رقابت می‌پردازند.

هنرنمایی کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
تیم کاراته کیوکوشین اویاما خراسان‌جنوبی برای شرکت مسابقات قهرمانی منطقه‌ای جنوب شرق راهی سیستان‌وبلوچستان شد.
مصطفی جباری، ابراهیم کاظمی و فیض‌الله آبگرمی کاراته‌کاهای استان هستند که در شهر چابهار برای کسب مدال رنگی روی تاتامی به مصاف برترین‌های شرق کشور می‌روند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۸۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شنا , کشتی فرنگی