جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷
مسئول دفتر استانی سازمان فضای‌مجازی سراج در خراسان جنوبی خبرداد:

برگزاری اجلاسیه فضای‌مجازی کنگره ملی، باحضورمسئول سازمان سراج کشور و نماینده ولی فقیه

مسئول دفتراستانی سازمان فضای‌مجازی سراج در خراسان‌جنوبی گفت: اجلاسیه فضای مجازی کنگره ملی2000شهید،روز یک‌شنبه ساعت 8:30صبح مورخ یازدهم آذرماه، در سالن ایثار واقع درفلکه اول سجادشهر، با حضورمسئول سازمان فضای‌مجازی سراج کشور و نماینده ولی فقیه برگزار می‌شود.
برگزاری اجلاسیه فضای‌مجازی کنگره ملی، باحضورمسئول سازمان سراج کشور و نماینده ولی فقیه
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم، سعید کسرایی مسئول دفتر استانی سازمان فضای‌مجازی سراج در استان خراسان‌جنوبی، از برگزاری اجلاسیه فضای‌مجازی کنگره ملی2000 شهید خراسان‌جنوبی خبرداد و افزود: این اجلاسیه روز یک‌شنبه ساعت 8:30صبح مورخ یازدهم آذرماه، در سالن ایثار واقع درفلکه اول سجادشهر، با حضورمسئول سازمان فضای‌مجازی سراج کشور و نماینده ولی فقیه به‌عنوان مهمانان ویژه و فعالان فضای مجازی وعلاقمندان به فعالیت در حوزه ایثار جهاد و شهادت برگزار می‌شود.
سعید کسرایی ضمن دعوت ازفعالان فضای مجازی، خبرنگاران و علاقمندان افزود: اجلاسیه فضای مجازی کنگره2000 شهید اولین بار در تاریخ اجرایی کنگره‌ها قرارگرفته است و بعنوان گردهمایی تخصصی فعالان فضای مجازی با موضوع ایثار جهادوشهادت برگزار می‌شود.
وی در ادامه گفت: کمیته فضای‌مجازی کنگره، از ابتدای سال تشکیل شده و در حوزه تولید و انتشار محتوا، جریان‌سازی و پوشش رسانه‌ای فعالیت‌هایی که در قالب کنگره ملی2000شهید انجام شده اقداماتی انجام داده‌است.
کسرایی در خصوص فعالیت‌های کمیته فضای مجازی کنگره 2000شهید بیان‌کرد:در سطح شهرستان جشن تولد شهدا و نشست های تخصصی برگزارشده‌است و
​وی در ادامه بیان‌داشت: 5قسمت مستند گزارشی به‌نام شهید، 10 قسمت موشن گرافی، 30 اثر نقاشی دیجیتال از چهره شهدای استان تولید و بیش از 50 اثر گرافیکی،عکس نوشت ،استوری و پوسترطراحی ومنتشرشده است و اکنون نیز درحال تولید محتواهای دیگری هستیم که بخشی از آن ها در اجلاسیه رونمایی خواهد شد.
مسئول دفتراستانی سازمان فضای‌مجازی سراج اظهار امیدواری کرد که دانشجویان ، دانش آموزان و اقشار مختلف با حضور خود در اجلاسیه بتوانند در فضای مجازی یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌دارند.
کسرایی در پایان با اشاره به اینکه در دسترس ترین ابزار برای ترویج فرهنگ ایثاروشهادت، فضای‌مجازی است، بیان کرد: اگر برای شهدا در فضای مجازی فعالیت کنیم آینده انقلاب و نظام را بیمه خواهیم‌کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۸۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، سراج ، فضای‌مجازی