دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴

سومین نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی افتتاح شد

سومین نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
سومین نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی افتتاح شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حسن رمضانی یکشنبه شب در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در خراسان جنوبی، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌های صنایع دستی فرصت مغتنمی است که هنرمندان بتوانند آثار خود را به نمایش عموم مردم بگذارند.
وی با بیان اینکه 110 غرفه اعم از تولیدکنندگان داخل و خارج استان در این نمایشگاه مستقر شده است، افزود: از مجموع غرفه‌ها تعداد 45 غرفه مربوط به تولیدات استانی و 65 غرفه از سایر استان‌ها است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هنرمندان 28 استان در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: 165 هنرمند نیز در این غرغه ها به تولید و عرضه محصولات خود می پردازند.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه از یازدهم تا پانزدهم آذرماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 دایر خواهد بود، عنوان کرد: تنوع محصولات مطابق با سلایق مردم در این نمایشگاه مد نظر قرار داده شده است.
رمضانی ادامه داد: هشت سیاه چادر از استان‌های کهکیلویه و بویر احمد، خراسان شمالی و خراسان جنوبی، گلستان و چهارمحال و بختیاری در این نمایشگاه برپا شده است.
وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی را داشته ایم، بیان کرد: ایجاد یک بازار فروش جهت کمک به اقتصاد خانوار هنرمندان و صنعتگران عرصه صنایع دستی از دیگر اهداف برپایی این گونه نمایشگاه‌ها است.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , صنایع دستی