دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸
در المپیاد استعدادهای برتر کشور

«حیدری» مدال نقره دوچرخه‌سواری را کسب کرد/ «خدمتی» به اردوی تیم ملی تیراندازی پیوست

«سارا حیدری» در مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با مدال نقره بر سکوی دوم رقابت‌ها ایستاد، جودوکاران و اسکیت‌بازان استان در ماراتن‌های ملی ایران به رقابت‌می‌پردازند.
«حیدری» مدال نقره دوچرخه‌سواری را کسب کرد/ «خدمتی» به اردوی تیم ملی تیراندازی پیوست
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات دوچرخه‌سواری استعدادهای برتر بانوان نوجوان ۱۲ تا ۱۵ ورزشی کشور نخبه‌های خراسان‌جنوبی صاحب شش مقام شدند.
سارا حیدری در رشته مهارت با مانع این ماراتن ملی با مدال نقره بر سکوی نایب قهرمانی رقابت‌ها ایستاد و همچنین مقام چهارم متولدین ۱۳۸۳ مسابقات را کسب کرد.
ملیکا‌سادات موسوی حائز رتبه چهارم نخستین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور شد و در رشته مهارت با مانع نیز رتبه یازدهم را از آن خود کرد و مریم محمودی به مقام دهم دست یافت.
این رویداد ورزش ملی با شرکت ۶۸ دوچرخه‌سوار کشوری در قالب ۱۸ تیم به میزبانی کرج در رشته‌های BMX، تایم تریل انفرادی و مهارت با مانع در حال برگزاری است.

رقابت اسکیت‌بازان خراسان‌جنوبی در مسابقات کاپ‌ جهانی
تیم فری‌استایل خراسان‌جنوبی برای کسب مدال‌های رنگی مسابقات مارشال کاپ جهانی در کرج هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
امیدحسین اعتمادی، محمدمنیب احمدی‌مقدم، ابوالفضل صادقی، طاها سورگی، علی مودی، سیدامیرمحمد سادسی، امیر سهل‌آبادی با سرپرستی مهدی غنچه و مربیگری مصطفی شبانی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی هنرنمایی می‌کنند.
در بخش بانوان مسابقات قهرمانی فری‌استایل مارشال کاپ جهانی زهرا خسروی و یاسمن غنچه و یاسمن به‌نژاد به رقابت می‌پردازند.

حضور 7  جودوکار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
تیم جودو و کوراش خراسان‌جنوبی برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور راهی شهر دارالمومنین یزد شد.
علی نوزادی، مهدی بنی.اسدی، عباس شاملی، سیدعلی حسینی، فاضل دشتبان، رضا خسروی و مصطفی عیدی با سرپرستی حسن خسروی و مربیگری مجتبی قربان‌نژاد روی تاتامی با برترین‌های ایران مبارزه می‌کنند.

«خدمتی» به اردوی تیم ملی تیراندازی پیوست
اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با تفنگ بادی کشورمان با حضور 17 تیرانداز سراسر کشور از امروز در تهران آغاز و تا 23 آذرماه ادامه می‌یابد.
نجمه خدمتی از خراسان‌جنوبی، الهه احمدی، مهیار صداقت، امیر‌محمد نکونام و حسنا توتونچی از استان تهران، حسین باقری از اصفهان، نرجس اماقلی‌نژاد از مازندران، آرمینا صادقیان از ایلام، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان و فاطمه کرم‌زاده از بوشهر نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی تفنگ بادی کشورمان هستند.
در تفنگ خفیف نیر مه‌لقا جام‌بزرگ از استان همدان، نازنین زینب جعفری از تهران، مریم سلیمی از کرمانشاه، فاطمه صالحی از اصفهان، پوریا نوروزیان از ایلام، علی گرمابی از استان خراسان رضوی و محمد حسین شریف‌زاده از آذربایجان غربی نفراتی هستند که باید خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی نمایند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دوچرخه‌سواری