سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹
رئیس دانشگاه بیرجند خبرداد:

راه اندازی شبکه ملی جامعه و دانشگاه در خراسان جنوبی

رئیس دانشگاه بیرجند از راه‌اندازی شبکه ملی جامعه و دانشگاه در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه در تعامل با جامعه و دولت از جمله اهداف این شبکه ملی است.
راه اندازی شبکه ملی جامعه و دانشگاه در خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، احمد خامسان امروز 13 آذر جاری در جمع خبرنگاران با اشاره به معرفی شبکه ملی جامعه و دانشگاه، گفت: این شبکه حلقه بین نخبگان و جامعه است .
وی با بیان اینکه   شورای سیاستگذاری، شورای هماهنگی کشور، دبیرخانه مرکزی و واحدهای استانی ارکان اجرایی این شبکه هستند، افزود: شبکه ملی جامعه و دانشگاه از دو سال قبل در دستور کار نهاد ریاست جمهوری و وزارت علوم قرار گرفته است.
مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه خراسان جنوبی با بیان اینکه مشکلات استان در اتاق فکرهایی با حضور نخبگان بررسی می‌شود، اظهارکرد: در هر واحد استانی و متناظر با آن در دبیرخانه مرکزی سه کارگروه علمی "فرهنگی و اجتماعی"، "محیط زیست و منابع طبیعی" و "اقتصاد و گردشگری" فعالیت می‌کند.
خامسان با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی در استان شد، گفت: این شورا متشکل از پنج عضو از دستگاه‌ها و سه نفر از نهادهای مردمی است.
وی با اشاره به این‌که سازمان برنامه و بودجه اعتباری را برای این طرح در نظر خواهد گرفت، یادآور شد: دانشگاه بیرجند نیز در حد توان خود بودجه‌ای را برای این طرح اختصاص خواهد داد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه بیرجند , گردشگری