چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

ترویج فرهنگ ایثار در جامعه ورزش دنبال می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ورزش دنبال می شود گفت: خانواده شهدا هویت بخش فضای ورزشی استان هستند.
ترویج فرهنگ ایثار در جامعه ورزش دنبال می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مهران سرپرست سه شنبه شب در اجلاسیه 62 شهید ورزشکار خراسان جنوبی افزود: بدون شک این آسایش و امنیتی که امروزه ما شاهد آن هستیم مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی شهدای بزرگوار است و اینکه اکثریت شهدای ما در سنین پایین به جبهه های حق علیه باطل اعزام شده اند نشان از خودگذشتگی شهدا است که راه خود را به درستی انتخاب کرده اند.
وی بیان کرد: ما وظیفه بسیار سنگینی داریم که در حوزه ورزش و جوانان راه و سیره شهدا را به ورزشکاران و نسل جدید جامعه معرفی کنیم و نسل جدید متوجه این موضوع باشند که مدیون و وارث چه خون های پاکی هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ادامه داد: شهدا قهرمانان همیشه تاریخ هستند و جایگاه والامقام آنان بر کسی پوشیده نیست.
سرپرست عنوان کرد: در راستای برگزار کنگره 2 هزار شهید استان تمام مسابقات شهرستانی و استانی و میزبانی مسابقات کشوری مزین به نام شهدا شده است و سرکشی از خانواده شهدا به صورت مستمر توسط جامعه ورزشکاران استان انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری کتاب شهدای ورزشکار استان به چاپ رسیده است، اضافه کرد: در آینده نزدیک چند طرح عمرانی به بهره‌برداری می رسد که مزین به نام شهدای ورزشکار استان خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۶۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اجلاسیه , شهدا