شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

بسیج کلید مشکلات جامعه/ دشمن با لبخند عقب نشینی نمی کند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بسیج و روحیه بسیجی را کلید مشکلات جامعه دانست و گفت: بسیج هیچ وقت نیروهای مسلح را تنها نگذاشته است.
بسیج کلید مشکلات جامعه/ دشمن با لبخند عقب نشینی نمی کند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان جدید و قدیم پایگاه هوایی شهیدحسینی بیرجند بیان کرد: در تعبیرات دینی سه نوع جهاد شامل جهاد اصغر، جهاد اکبر و جهاد  کبیر مطرح شده است.
وی با بیان اینکه جبران بی تفاوتی نسل ها به جهاد اصغر منجر می شود، افزود: جهاد اکبر مبارزه با نفس است که اگر به جای خود انجام شود جنگ سخت و نظامی پیش نمی آید چون به دشمن فرصتی داده نمی شود.
آیت الله عبادی با بیان اینکه جهاد کبیر به این معنی است که راه پای دشمن باز نشود، افزود: اگر در هیچ شرایطی تحت تاثیر دشمن قرار نگیریم، همه مسائل را جواب می دهد.
وی با بیان اینکه افرادی که تحت تاثیر دشمن قرار می گیرند رخنه ای برای ورود دشمن هستند و باید این راه را بست، گفت: اگر هیچ نقطه ضعفی در بدن نباشد میکروب ها راه ورود را پیدا نمی کنند.
آیت الله عبادی با بیان این مطلب که دشمنان فاسد بوده و به معنی واقع گرایی از عقل و خرد بهره ای ندارند، اظهار کرد: دشمن سلطه طلب است و بنا به گفته خودشان همه گزینه ها برای ورود به ایران روی میزشان قرار دارد.
 دشمن رخنه ای برای ورود جنگ نظامی ندارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی طی چهل سال انقلاب، خط و نشانی کشیده اند که دشمن احساس می کند رخنه ای برای ورود در راستای ایجاد جنگ نظامی نیست.
وی با بیان اینکه دشمنان به دلیل تفکر سلطه طلبی، هر جا توانسته اند خون مردم را مکیده اند، اظهار کرد: کشتن انسان ها را جرم نمی دانند و آسیب های زیادی به جامعه بشری رسانده اند.
آیت الله عبادی با بیان اینکه اعتیاد، شرب خمر، فساد، فحشاء و دیگر آسیب ها نشات گرفته از برنامه های دشمن است، اظهار کرد: دشمن با یک لبخند عقب نشینی نمی کند.
وی با بیان اینکه برای هر کشوری آنقدر محدودیت ایجاد می کنند تا تنها مجری برنامه خودشان باشند، افزود: انسان های عالم و اندیشمند که موجب پیشرفت می شوند را از بین می برند تا خودشان حاکم باشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: استکبار فردی مانند رضاشاه، انسان های نفهمی می خواهد تا هر چه بگویند را اجرایی کند بنابراین افرادی قالتاق را بر کشورها مسلط می کنند تا با ایجاد رعب و وحشت راه غارت برایشان باز شود و از رشد و دانش هسته ای کشورها جلوگیری کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جوبی با بیان اینکه  تفکر غربی ها تصرف و سلطه کل جهان است، افزود: بنا بر آیه قرآن تنها علاج مقابله با استکبار جهاد کبیر است. 
آیت الله عبادی با بیان اینکه همه آن هایی که می فهمند از دیدگاه غرب مجرم هستند، افزود: شهدای هسته ای، شهدای هشت سال جنگ دفاع مقدس و هر کس در هر لباسی که می فهمد، مجرم است.
وی با بیان اینکه بسیج هیچ وقت نگذاشته که نیروهای مسلح تنها بمانند، اظهار کرد: هر جا مشکلی پیش می آید بسیج کلیدی است که آن را باز می کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۵۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , نماینده ولی فقیه