شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳
اخبار ورزشی ۱۵ دی‌ماه؛

نوجوانان خراسان‌جنوبی در جمع مستعدین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی/ نتایج مسابقات قهرمانی استان

نوجوانان خراسان‌جنوبی در لیست مستعدین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور قرار گرفتند و تنیسورهای استان در مسابقات قهرمانی آجا صاحب مدال رنگی شدند.
نوجوانان خراسان‌جنوبی در جمع مستعدین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی/ نتایج مسابقات قهرمانی استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ورزشکاران خراسان‌جنوبی در با درخشش در مسابقات قهرمانی نخستین دوره المپیاد نخبه‌های ایران در لیست مستعدین برتر این رویداد ورزش ملی قرار گرفتند.
فرزاد حق‌خواه از سوی فدراسیون اسکواش به جمع برترین‌ استعدادهای ورزشی کشور پیوست و مبینا رضازاده در لیست ۱۶ نفره مستعدین نخبه‌های بسکتبال ۵×۵ ایران جای گرفت.
زهرا شیردل، آتش‌رز، محمدرضا حسن‌زاده، امیر فغانی و مهدی لطفی نیز از سوی فدراسیون انجمن‌های ورزشی در بین ۶۵ مستعد المپیاد استعدادهای برتر راگبی ورزشی کشور ماندگار شدند.
تنیسورهای خراسان‌جنوبی بر سکوی سوم مسابقات انفرادی و دوبل آجا
پرونده مسابقات قهرمانی تنیس روی میز مسابقات انفرادی و دوبل قهرمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (آجا) با درخشش ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مشهد بسته شد.
مجتبی اکبری از منطقه پدافند هوایی شرق بیرجند در رقابت با ۳۲ بازیکن برتر ایران در بخش انفرادی این رویداد ورزشی بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد، میثم غلامی از منطقه پدافند هوایی جنوب شهید بوشهریان و حسن رحیمی از فرماندهی آماد و پشتیبانی تهران مقام‌های اول و دوم را کسب کردند.
در بخش دوبل این مسابقات که با حضور ۱۶ تیم برگزار شد نیز مجتبی اکبری از منطقه پدافند هوایی شرق بیرجند و نورالدین خانی حائز رتبه سوم این ماراتن ملی شدند، میثم غلامی و محمد کریمی از منطقه پدافند هوایی جنوب به قهرمانی دست یافتند، حسن رحیمی و سجاد تشکینی از تهران مقام دوم را کسب کردند.
برنجی قهرمان اسنوکر خراسان‌جنوبی شد و زمانی به مقام نخست pes2019 استان رسید
سومین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر خراسان‌جنوبی با شرکت ۶۰ ورزشکار رده‌های سنی ۲۱ سال دسته‌های اول و برتر در بیرجند برگزار و برترین‌های این رشته ورزشی معرفی شدند.
رامین برنجی بر سکوی قهرمانی این ماراتن استانی ایستاد، امین تلواری به نایب‌قهرمانی رقابت‌ها دست یافت و در دسته برتر مسابقات نیز امید برزگانی حائز رتبه برتر شد.
مسابقات قهرمانی Pes2019 انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند در گیم‌نت جزیره برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.
سجاد زمانی از شهرستان طبس و ابوالفضل گنجی‌فر از بیرجند به مقام‌های اول دوم دست یافتند که به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی کشورمان هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۵۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیاد , اسنوکر