شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
بامداد امروز؛

تصادف و حریق جان ۴ سرنشین پژو را گرفت

بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ حامل سوخت قاچاق با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ دیگر در مسیر سربیشه به نهبندان، چهار نفر بر اثر حریق خودروها جان باختند.
تصادف و حریق جان ۴ سرنشین پژو را گرفت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سعید دادگر اظهار داشت: ساعت 3:18 بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر تصادف دو دستگاه سواری پژو 405 در محور سربیشه-نهبندان نرسیده به شوسف بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس‌راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک دستگاه سواری پژو 405 حامل بار سوخت قاچاق به دلایل نامعلوم با یک دستگاه پژو 405 دیگر با چهار سرنشین برخورد کرده است که در اثر این حادثه خودروها دچار حریق شده و هر چهار سرنشین خودروی پژو 405 در آتش سوخته‌اند.
جانشین انتظامی استان خراسان‌جنوبی افزود: با توجه به عدم شناسایی هویت و جنسیت جانباختگان حادثه، اجساد به پزشکی قانونی و خودروها به پارکینگ منتقل شدند.
دادگر با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است تصریح کرد: حمل فراورده‌های نفتی با خودروهای سواری خطرات فراوانی دارد و در صورت بروز تصادف ضریب احتمال حریق خودروها به‌شدت افزایش خواهد داشت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۵۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تصادفات , پلیس راه