دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳
رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاون رئیس‌جمهور خبر داد

اختصاص فضای ۱۰۰۰ متری به مرکز رشد واحدهای فناور قاین

رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با بیان اینکه برای توسعه مرکز رشد واحدهای فناور قاین فضای یک هزار مترمربعی را در نظر گرفتیم، اعلام کرد: کار تجهیز و توسعه این مرکز به‌زودی انجام می‌شود.
اختصاص فضای ۱۰۰۰ متری به مرکز رشد واحدهای فناور قاین
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل قادری‌فر در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از مرکز رشد واحدهای فناور قاین، اظهار داشت: این مرکز دارای تعداد زیادی شرکت دانش‌بنیان و واحدهای فناور است که امیدواریم در این سفر مصوبات خوبی برای توسعه رشد و نوآوری شهرستان‌های استان داشته باشیم.
وی شهرستان قاین را قطب بین‌المللی زرشک و زعفران دانست و تبیین کرد: با توجه به توافقاتی که با استاندار خراسان‌جنوبی داشتیم بحث توسعه مرکز رشد و تجهیز مرکز رشد واحدهای فناور قاین در دستور کار قرار می‌گیرد.
رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با بیان اینکه برای توسعه مرکز رشد واحدهای فناور قاین فضای یک هزار مترمربعی را در نظر گرفتیم، اعلام کرد: کار تجهیز و توسعه این مرکز در راستای حمایت از واحدهای فناور و با کمک استانداری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به‌زودی انجام می‌شود.
قادری‌فر اعلام کرد: همچنین شکل‌گیری صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی خراسان‌جنوبی با همکاری معاونت علمی رئیس‌جمهور تا پایان سال جاری شروع به فعالیت می‌کند.
وی از پیش‌بینی ۷۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان اعتبار جهت توسعه و تجهیز مرکز رشد فناور قاین خبرداد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۵۵۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , زعفران‌ , زرشک