پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
استاندار خراسان جنوبی:

روند احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان تسریع شود

استاندار خراسان جنوبی بر لزوم تسریع در روند احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان برای رفع مشکل کم آبی این منطقه تاکید کرد.
روند احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان تسریع شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدصادق معتمدیان روز پنجشنبه در بازدید از پروژه در حال احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان افزود: تامین آب از نیازهای معیشتی مردم به خصوص روستائیان این منطقه محروم است لذا باید روند اجرای این پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی هم در این بازدید گفت: مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان برای آبرسانی به هشت روستای این شهرستان در دست اجرا است که با تکمیل آن 198 خانوار از آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.
مهدی صفوی نژاد با بیان اینکه در فاز نخست این مجتمع، آبرسانی به روستاهای دهو، آتشکده علیا و آتشکده سفلی در حال انجام است، اضافه کرد: تاکنون در زمینه اجرای فاز نخست این پروژه با پیشرفت فیزیکی 45 درصد، 2 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی ادامه داد: در تلاش هستیم که آبرسانی به روستاهای دهو، آتشکده علیا و آتشکده سفلی با جمعیت 94 خانوار تا خرداد ماه سال آینده انجام شود.
صفوی نژاد احداث مخزن 300 متر مکعبی، اجرای خط انتقال و شبکه توزیع به طول 7.5 کیلومتر، اجرای چهار کیلومتر شبکه برق و تجهیز چاه و احداث ایستگاه پمپاژ را از مشخصات فنی فاز نخست این مجتمع ذکر کرد.
وی عنوان کرد: در مجموع مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان 12.5 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و چهار میلیارد و 300 میلیون تومان برای تکمیل این مجتمع نیاز است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهبندان , آبرسانی