پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷
دبیرکل مستقبل العداله یمن:

گفتمان مقاومت در یمن شکل گرفته است

دبیرکل مستقبل العداله یمن با بیان اینکه باید برای ظهور امام زمان(عج) زمینه سازی کرد، گفت: در یمن یک گفتمان به نام مقاومت راه‌اندازی کردیم یعنی ما مقاومت بر جهل و فقر را می‌خواهیم.
گفتمان مقاومت در یمن شکل گرفته است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سیدحسن العماد امروز 20 دی در نشست بصیرتی با موضوع مهدویت در جمع فعالان حوزه مهدویت و مسئولان بنیاد مهدویت خراسان جنوبی، اظهار کرد: باید ائمه اطهار و اهل بیت(ع) را بشناسیم و در مسیر آن‌ها گام برداریم.
وی افزود: پیامبران اکرم(ص) برای جامعه خود مانند یک طبیب بوده و خودش به سراغ بیماران می‌رفت و با آن‌ها سخن می‌گفت و نیازهای جامعه را درک می‌کردند.
دبیرکل مستقبل العداله یمن افزود:  شیعیان باید امام زمان(عج) خود را به درستی بشناسند و بدانند که اهداف و برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی امام زمان(عج) چیست.
العماد با بیان اینکه دشمن در جامعه نفوذ کرده است، تصریح کرد: متاسفانه برخی مواقع خواص جامعه نیز غفلت می‌کنند و نمی‌دانند امام زمان(عج) چه چیزی را می‌خواهد.
وی ادامه داد: امام راحل با قیام خود سبب شد که بهتر امام زمان(عج) خود را بشناسیم و امروز تمام جهانیان امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) را می‌شناسند.
دبیرکل مستقبل العداله یمن خاطرنشان کرد: برخی‌ها در یمن این حرف را می‌زنند که یمن را پس بگیریم و در آن حسینیه بسازیمريال اما این همه زحمت برای حسینیه ساختن نیست، بلکه باید خود افراد را حسینی کنیم.
العماد با بیان اینکه شیعیان باید بدانند آرمان‌های امام زمانش چه است، اظهار کرد: ما در یمن آرمان عدل و عدالت را گذاشتیم و این سبب شده دشمنان ما به اهداف خود نرسند.
وی با بیان اینکه شعار ما در یمن «همه با هم به سوی عدالت» است، افزود: یک موضوعی را مطرح کردیم که تمام مردم به آن اعتقاد و ایمان دارند.
دبیرکل مستقبل العداله یمن با بیان اینکه دعا کردن به تنهایی برای ظهور کافی نیست، بلکه باید برای ظهور امام زمان(عج) زمینه سازی کرد، گفت: در یمن یک گفتمان به نام مقاومت راه‌اندازی کردیم یعنی ما مقاومت بر جهل و فقر را می‌خواهیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسلام آمریکایی , مهدویت