شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
در مسابقات قهرمانی ورزشی کشور رقم خورد

کسب نشان نقره تفنگ بادی توسط خدمتی/ رقابت تیم ورزش‌های رایانه‌ای خراسان‌جنوبی با برترین‌ها

«نجمه خدمتی» در تهران بر سکوی نایب‌قهرمانی مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان کشور ایستاد و تیم ورزش‌های رایانه‌ای خراسان‌جنوبی در رقابت‌های کشوری هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
کسب نشان نقره تفنگ بادی توسط خدمتی/ رقابت تیم ورزش‌های رایانه‌ای خراسان‌جنوبی با برترین‌ها
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده چهارمین مرحله مسابقات آزاد تیراندازی با تفنگ بادی قهرمانی کشور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با معرفی برترین‌های ایران بسته شد.
در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان این ماراتن ملی نجمه خدمتی از خراسان‌جنوبی با کسب نشان نقره بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، حسنا توتونچی از تهران قهرمان شد و مهدیه عباسی‌فر از قزوین به مقام سوم دست یافت.
 در چهارمین مرحله مسابقات قهرمانی آزاد تفنگ بادی بانوان کشور از خراسان‌جنوبی نجمه خدمتی، ساره آزادمنش، انسیه بهزادفرد و ریحانه علی‌آبادی در رده جوانان و بزرگسالان این رویداد ورزشی در سالن ۸۰ خط مجموعه آزادی تهران سیبل رقابت‌ها را نشانه رفتند.
صعود دارتر خراسان‌جنوبی به دور حذفی مسابقات رنکینگ مناطق کشور
دارترهای خراسان‌جنوبی برای نخستین بار در مرحله playoff مسابقات رنکینگ شش‌گانه مناطق کشور به رقابت پرداختند.
‌آتنا بیگمی، مهدی وکیل‌زاده و سجاد زمانی نماینده‌های خراسان‌جنوبی از منطقه ۲ شمال‌شرق کشور که به جمع ۳۲ برتر دارتر کشور پیوسته بودند در این ماراتن ملی سیبل رقابت‌ها هدف‌گیری کردند.
در مرحله playoff مسابقات رنکینگ مناطق شش‌گانه کشور سجاد زمانی در مقابل دارتر نماینده مازندران ۳ بر ۱ پیروز شد، سپس با نتیجه ۳ بر صفر از سد نماینده تهران گذشت، در سومین بازی خود به تساوی ۱ بر ۱ با نماینده قم رضایت داد و با کسب هفت امتیاز به‌عنوان نفر اول گروه به دور حذفی رقابت‌ها صعود کرد.
گفتنی است؛ چهار دارتر برتر این رویداد ورزشی به جمع اعضای لیگ برتر و ملی‌پوشان ایران خواهند پیوست.
رقابت نماینده‌های خراسان‌جنوبی در مسابقات ورزش‌های الکترونیک کشور
 برای نخستین بار تیم ورزش‌های الکترونیک و رایانه‌های خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
ابوالفضل گنجی، سجاد زمانی، حبیب مظلومی و سجاد معینی به نمایندگی از استان در شهر آفتاب تهران برای کسب مدال رنگی به رقابت می‌پردازند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , تیراندازی