شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
نماینده مردم نهبندان در مجلس:

۳۱ تصمیم برای توسعه و رفع مشکلات نهبندان گرفته شد

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس با اشاره به سفر استاندار خراسان‌جنوبی به نهبندان و تشکیل شورای اداری گفت: ۳۱ تصمیم برای توسعه و رفع مشکلات نهبندان گرفته شد.
۳۱ تصمیم برای توسعه و رفع مشکلات نهبندان گرفته شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، نظر افضلی اظهارکرد: سفر سه روزه استاندار به شهرستان نهبندان در اواخر هفته گذشته نقاط قوت فراوانی برای توسعه شهرستان نهبندان به همراه داشت.
نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از نقاط مهم سفر استاندار این بود که قبل از آن یکی از معاونان استاندار به منطقه سفر و مشکلات را با همکاری فرمانداری‌ها شناسایی کرد.
افضلی  با بیان اینکه در طول سفر سه روزه استاندار به شهرستان نهبندان نیازهای منطقه از جهات مختلف و متعددی مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: یکی از این موارد بازدید از روستاهای هدف گردشگری دهسلم و بررسی زیر ساخت‌های گردشگری آن بود.
وی اظهار کرد: از طرف دیگر بازدید از برخی معادن نهبندان و تصمیم‌گیری برای بحث زیرساخت‌های آن، دیدار با نخبگان، بازدید از روستای آتشکده و بررسی مشکل آب آن منطقه و جلسه دیدار با اعضای شوراهای شهر و بزرگان نهبندان  نیز در طول سفر صورت گرفت.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم‌گیری درباره ارتقاء بیمارستان شهرستان نهبندان در سفر سه روزه استاندار بیان کرد: از طرف دیگر استاندار بازدیدی از بازارچه مرزی دوکوهانه داشتند که با توجه به اهمیت مقوله تجارت مهم ارزیابی می‌شود.
افضلی با بیان اینکه در نهایت در شورای اداری شهرستان نهبندان با حضور استاندار برای مشکلات شهر تصمیمات بسیار مهمی گرفته شد، افزود: ۳۱ تصمیم برای رشد و توسعه نهبندان و رفع مشکلات آن اخذ شد.
وی گفت: نکته مهم تشکیل دبیرخانه دائمی برای پیگیری مصوبات این سفر است که گام به گام برای اجرایی شدن آن اقدام خواهیم کرد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس با بیان اینکه تمام ۳۱ تصمیم برای شهرستان نهبندان حائز اهیمت است، یادآور شد: تصمیم درباره بحث دوبانده شدن راه، ارتقاء بیمارستان و توسعه زیر ساخت‌های معادن از مهمترین تصمیمات سفر بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسهیلات , نهبندان