شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶
معاون استاندار خراسان‌جنوبی:

مردم محدودیت‌ها را بدانند همکاری می‌کنند/ اولتیماتوم علوی‌مقدم به صدا و سیما

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه مسؤولان باید با کار درست و استفاده از امکانات پاسخگوی مردم باشند، گفت: وقتی که مردم در جریان محدودیت‌ها قرار گیرند بدون شک همکاری خواهند کرد.
مردم محدودیت‌ها را بدانند همکاری می‌کنند/ اولتیماتوم علوی‌مقدم به صدا و سیما
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی علوی‌مقدم صبح امروز در سومین جلسه کارگروه عمران و امور نمایشگاه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: مکان نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به طور دقیق قطعی شود.
وی با بیان اینکه نمی‌توانیم با اوضاع کنونی اعتبار جداگانه‌ای برای هزینه‌های نمایشگاه ببینیم، تصریح کرد: بنابراین باید تمامی دستگاه‌های اجرایی در این حوزه تلاش کنند و از توانشان در راستای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه استفاده نمایند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی عنوان داشت: باید به چیدمان نمایشگاه و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مؤثر که می‌تواند نگاه بازدیدکنندگان را نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن تغییر دهد توجه شود.
علوی‌مقدم اضافه کرد: هدف اصلی این نمایشگاه نشان دادن دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران است.
وی با تأکید بر این موضوع که هشت سال دفاع مقدس باید در این نمایشگاه به خوبی دیده شود، افزود: بخشی از این نمایشگاه باید به موضوع هشت سال دفاع مقدس اختصاص یابد که در کنار موضوعات فناورانه و عمرانی نقش جنگ و ایثار دیده شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی ادامه داد: اگر نتوانیم در کنار موضوعات فناورانه به موضوع ایثار بپردازیم در واقع همه موضوعات مغفول مانده و آنچه امروز باید در جامعه فرهنگ‌سازی گردد فرهنگ دفاع مقدس است.
علوی‌مقدم با اشاره به اینکه این نمایشگاه باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی گردد که دستاوردهای انقلاب به خوبی به نمایش گذاشته شود، اضافه کرد: دستگاه‌های خدماتی باید در این نمایشگاه شرکت کنند چراکه اقدامات مؤثری در طول 40 سال انقلاب ارائه داده‌اند.
وی یادآور شد: قرار نیست تمام دستگاه‌های اجرایی در این نمایشگاه دارای غرفه باشند، بلکه باید دستگاه‌هایی که دستاوردهای بیشتری دارند حضور پررنگ‌تری یابند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اهمیت کار صدا و سیما در اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب به جامعه گفت: صدا و سیما تنها باید برای تهیه برنامه‌ها هزینه دریافت نمایند و نباید برای پخش برنامه‌ها حتی یک ریال هم دریافت کند.
علوی‌مقدم با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند پاسخگوی مردم باشند، گفت: اگر مردم حرفی می‌زنند مطمئن هستیم که پا روی اصول نمی‌گذارند و به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند هستند.
وی با اشاره به اینکه مسؤولان باید با کار درست و استفاده از امکانات پاسخگوی مردم باشند، خاطرنشان کرد: وقتی که مردم در جریان محدودیت‌ها قرار گیرند بدون شک همکاری خواهند کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۳۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صدا و سیما , انقلاب , نمایشگاه