شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تاکیدکرد:

ضرورت پاسخگویی به شبهات مردم در دهه فجر

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بمباران مطلب از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی در ایام دهه فجر صورت می‌گیرد لذا باید غرفه‌ای در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب برای پاسخگویی به شبهات مردم نیز در نمایشگاه برپا شود.
ضرورت پاسخگویی به شبهات مردم در دهه فجر
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام احمد رضایی، امروز 22 دی، در کارگروه عمران و امور نمایشگاه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز مخاطبان ما مخاطبان 10 سال قبل نیستند بلکه فکر و ذهن مخاطبان تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه شاید تحریم و تهدید دشمن نظام را به زانو در نیاورد اما تغییر اندیشه‌های مردم می‌تواند نظام را زمین گیر کند، گفت: نمایشگاه‌ها باید در دسترس مردم قرار داشته باشد و فردی که تنها به الزام پای کار بیاید، بهره لازم را نمی‌برد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: باید در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب نمایشگاهی نیز در مساجد و هیأت‌ها داشته باشیم چرا که امسال جو فکری و اقتصادی مردم متفاوت است.
رضایی با بیان اینکه سازمان اتوبسرانی بیرجند نیز باید برای سهولت در رفت و آمد مردم به نمایشگاه همکاری داشته باشد، تصریح کرد: بمباران مطلب از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی در ایام دهه فجر صورت می‌گیرد لذا باید غرفه‌ای برای پاسخگویی به شبهات مردم نیز در نمایشگاه برپا شود.
وی با بیان اینکه تریبون آزاد و غرفه مناظره در نمایشگاه گذاشته شود، ادامه داد: باید از ظرفیت اساتید دانشگاهی نیز در این برنامه‌ها استفاده کرد و نباید به صورت قطره چکانی کار کرد.
علی ناصری، فرماندار بیرجند نیز در این کارگروه بیان کرد: این نمایشگاه علاوه بر فضای فیزیکی و فضای حقیقی باید در فضای مجازی نیز برپا شود و دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی نیز بیان شود.
وی یادآور شد: فضای مجازی در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش موثری دارد و می‌تواند ما را به اهداف خود برساند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۳۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , دهه فجر