شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰
استاد حوزه های علمیه:

انقلاب اسلامی ایران بااقتدار همچنان رو به پیشرفت است

استاد حوزه گفت: اعتراف ترامپ بر اقتدار ایران برهمگان ثابت کرد انقلاب اسلامی ایران بااقتدار همچنان رو به پیشرفت است.
انقلاب اسلامی ایران بااقتدار همچنان رو به پیشرفت است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت الاسلام جواد وکیل زاده سخنران همایش ۴۰ سال ایثارگری و مقاومت و گرامیداشت شهدای فصل که در گلزارشهدای شهر بشرویه برگزار شد ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه (س) و ایام الله دهه مبارک فجر را گرامیداشت و افزود: حضرت زهرا نمونه بارز یک زن با اقتدار است که میتواند برای تمامی جامعه چه زن و چه مرد الگو قرار گیرد.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب همیشه می گویند اذن سخنم را از حضرت زهرا(س) می گیرم، و در خصوص شخصیت والای این بانوی گرامی باید گفت تمام خوبی ها و اعمال نیک دنیا در شخصیت این بانوی بزرگ جمع شده است.
حجت الاسلام وکیل زاده با بیان اینکه باید شان این بانو در جوامع اسلامی حفظ شود افزود: دشمنان اسلام نگذاشتند تا حرمی برای آن حضرت معصوم بسازیم اما باید بدانیم که اذن و نظر حضرت فاطمه  زهرا(س) مشکل گشاست.
امام جمعه موقت ارسک  بیان داشت: ازدواج فاطمی و همسرداری فاطمی باید در ازدواج ها رواج یابد چرا که در این صورت شاهد طلاق کمتری خواهیم بود.
وی در ادامه با اشاره به حکومت ستم شاهی افزود:حکومت ستم شاهی در ایران تاحد ممکن غارت کرد و خاک میهن را به بیگانگان بخشید.
حجت الاسلام وکیل زاده اظهار کرد: ملت بصیر و هوشیار ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب و با الگوگرفتن از ائمه اطهار در مقابل ظلم و ستم حکومت شاهنشاهی ایستاده و بعد از پیروزی انقلاب نیز با دست خالی در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس شرکت کردند.
وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز شهدا ناظر اعمال ما هستند و لذا با گرامیداشت یاد شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان نباید بگذاریم حق شهدا پایمال شود.
استاد حوزه های علمیه بیان داشت: شهدا در تمام وصیت نامه های خود همه به حمایت از ولایت و ناظر بودن خدا بر اعمال و رفتار انسان تاکید کرده اند.
حجت الاسلام وکیل زاده اظهار کرد: متاسفانه امروز بعضی از مسئولان تنها به دنبال سمت خود هستند و شهدا و وصیتنامه آنها را به فراموشی سپرده اند.
وی افزود: باید مسئولان خود را از مردم بدانند و همواره در گفتگو با آنان بوده تا بتوانند برای حل مشکلاتشان گام برداشته و مسئولیت و کارشان را انقلابی دنبال نمایند.
حجت الاسلام وکیل زاده ادامه داد: دوری از شهدا و وصایای آنان یعنی آب به آسیاب دشمن ریختن و رکاب زدن در مسیر منافقین و خوارج، و ما نباید به دشمن کمک کنیم.
وی گفت: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و باید راه های حفظ نظام را مرور کرده و بدانیم در کنار این انقلاب به چه پیشرفت هایی دست یافته ایم.
حجت الاسلام وکیل زاده اظهار کرد: برخی ها از برکت انقلاب اسلامی بهره های بسیاری برده اند اما امروز به دنبال سرکارآمدن مجدد رژیم پهلوی هستند.
وی بیان داشت: اعتراف ترامپ بر اقتدار ایران و بازداشت ۱۰ ملوان و نظامی ارتش دریایی آمریکا،آبروی این ابر قدرت را برد و همگان فهمیدند انقلاب اسلامی ایران با اقتدار همچنان رو به پیشرفت است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۸۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , حوزه علمیه‌