سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴

فعالیت‌های قرآنی کشور با جایگاه واقعی خود فاصله دارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌ جنوبی گفت: فعالیت‌های حوزه قرآنی کشور با پیش از انقلاب بسیار متفاوت شده اما هنوز بسیار عقب هستیم و باید بسیار کار کنیم تا به جایگاه واقعی برسیم.
فعالیت‌های قرآنی کشور با جایگاه واقعی خود فاصله دارد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام احمد رضایی، در اولین مراسم تکریم از چهره‌های قرآنی استان، اظهار کرد: قرآن، معجزه‌ای است که درمانگر روح و روان و صفای جسم و جان است.
وی با اشاره به تاثیرگذاری این کتاب نورانی در زندگی، افزود: کتاب قرآن معجزه روزگار و ماندگار است که باید از آن بهره ببریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان ‌جنوبی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم انقلاب ما که احیاگر مکتب نورانی اهل بیت(ع) است همه را تحت لقای خود بگیرد .
رضایی با تاکید بر کشف حقایق قرآن به عنوان یک وظیفه، اظهار کرد: فعالیت‌های حوزه قرآنی کشور با پیش از انقلاب بسیار متفاوت شده اما هنوز بسیار عقب هستیم و باید بسیار کار کنیم تا به جایگاه واقعی برسیم.
وی با بیان اینکه آشنایی با مفاهیم تدبر و حفظ تفسیر قرآن وظایف همه ما است، یادآور شد: باید بیشتر به درک قرآن بپردازیم و مفاهیم آن را در زندگی به کار بندیم.
حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی نیز در این مراسم اظهار کرد: حاکمیت الهی که در ایران شکل گرفته است مقدمه‌ای برای حاکمیت امام زمان(عج) است.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران بسیار تاثیرگذار در سطح جهان بوده و حیات جدیدی به اسلام داده است و این امر رسالت ما را برای نشر مفاهیم اسلامی بیشتر می ‌کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۰۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اداره تبلیغات اسلامی , قرآن