سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱
نایب رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی بیرجند گفت:

دبیرخانه سیمای اقتصاد خراسان جنوبی راه‌اندازی شد

نایب رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی بیرجند گفت: دبیرخانه سیمای اقتصاد خراسان جنوبی در اتاق بازرگانی بیرجند تشکیل شد.
دبیرخانه سیمای اقتصاد خراسان جنوبی راه‌اندازی شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا صباغ‌زاده در حاشیه تشکیل جلسه دبیرخانه سیمای اقتصاد استان خراسان جنوبی اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور تشکل‌های بخش خصوصی و رؤسای کمیسیون‌های اتاق بازرگانی بیرجند و 4 نفر از معاونان صدا و سیمای استان خراسان جنوبی تشکیل شد.
نایب رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی بیرجند گفت: در این جلسه مقرر شد که ساز و کار نحوه معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بخش خصوصی در حوزه‌های تولید، صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری و بازارچه‌های مرزی از طریق گفت‌وگوهای اختصاصی در صدا و سیمای استان به اطلاع شهروندان رسانده شود. 
وی با اشاره به مواردی پیرامون اهمیت استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های رسانه ملی با هدف معرفی تمام بخش‌های تولیدی و صنعتی بیان کرد: ضمن تشکر از مدیرکل صدا و سیمای و معاونان ایشان که به این خواسته بخش خصوصی پاسخ مثبت دادند تقاضا داشت که صدا و سیما بسیار جدی در این موضوع حضور داشته و کمک کند تا حداقل هفته‌ای یک گفت‌وگوی تلویزیونی و رادیویی برای مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان گذاشته شود.
 سیدحسین خیریه رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی بیرجند نیز در زمینه اهمیت معرفی فعالیت‌ها و ظرفیت‌های بخش کشاورزی از قبیل گلخانه‌ها، صنایع تکمیلی و تبدیلی، شیلات و امثال آن اظهاراتی بیان کرد و تقاضای همکاری بیشتر صدا و سیما با بخش کشاورزی را داشت.
علیرضا خامه‌زر عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند نیز مطالبی پیرامون اهمیت معرفی بیشتر ظرفیت‌های بازارچه‌های مرزی و جذب سرمایه گذاری در این حوزه را عنوان و پیشنهاد کرد: برنامه‌های اقتصادی صدا و سیما باید با هدف معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های سرمایه گذاری پخش و تدوین شود.
محمدعلی رمضانی دبیرخانه صنعت و معدن استان نیز بر اهمیت موضوع تاکید و اظهار داشت: لازم است به طور وسیع اطلاع رسانی شده تا تمام واحدهای تولیدی استان از این ظرفیت مهم استفاده کنند.
در ادامه معاونان صدا و سیما اظهاراتی را مبنی بر آمادگی بسیار جدی رسانه ملی در استان در زمینه معرفی ظرفیت‌ها و کمک به رونق اقتصادی بیان کردند و قول مساعد دادند که در همه زمینه‌ها چه به صورت تولید و چه به صورت گفت‌وگوهای اختصاصی و چه به صورت مناظره‌های گروهی آمادگی لازم برای معرفی بخش خصوصی در رسانه ملی را دارند.
در پایان این مراسم نایب رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی بیرجند رسماً آغاز فعالیت دبیرخانه سیمای اقتصاد در اتاق بازرگانی را اعلام کرد و از تمام صنعتگران و تولیدکنندگان و کشاورزان صنعتی و فعالان حوزه گردشگری خواست در صورت تمایل به حضور در برنامه‌های تلویزیونی و رادیوئی سریعاً مراتب را به دبیرخانه مذکور در اتاق بازرگانی اعلام تا جداول زمان‌بندی حضور آنان در این رسانه ملی تنظیم و اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صنعت , بازرگانی