پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
کارشناس مسائل سیاسی:

مسؤولین نگاه خود را از خارج به داخل متمرکز کنند/ انقلاب اسلامی استبداد و استعمار را سرنگون کرد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: ایران پس از انقلاب در عرصه داخلی استبداد و در عرصه خارجی استعمار را سرنگون کرد.
مسؤولین نگاه خود را از خارج به داخل متمرکز کنند/ انقلاب اسلامی استبداد و استعمار را سرنگون کرد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، یدالله دهقان اظهارداشت: ضرورت تشریح دستاوردهای انقلاب در ابعاد داخلی و خارجی وجود دارد.
وی عنوان داشت: کسب استقلال و آزادی برای ملت ایران و خارج شدن از یوغ استعمار ده‌ها ساله آمریکا و انگلستان تنها نمونه‌ای از برکات انقلاب اسلامی است.
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به ایستادگی ایران در برابر انواع مشکلات طی ۴۰ سال گذشته، گفت: ملت ایران طی این مدت استقلال و عزت ملی را به دست آوردند.
دهقان خاطرنشان کرد: اگر شرایط ایران را طی سال‌های ۱۳۲۰، ۱۳۵۷ و ۱۳۹۷ بررسی کنیم پیشرفت‌های چشمگیر کشور را پس از انقلاب به‌وضوح شاهد هستیم.
وی با اشاره به رتبه ۱۶ ایران در مباحث علمی در دنیا، گفت: پیشرفت فناوری‌های دفاعی، نظامی، پزشکی، نانو تکنولوژی، هسته‌ای، مسائل آموزشی و دانشگاهی در دوران پس از انقلاب با دوران قبل از آن قابل مقایسه نیست.
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: ایران پس از انقلاب در عرصه داخلی استبداد و در عرصه خارجی استعمار را سرنگون کرد.
دهقان تبیین کرد: در دنیا عدد ۴۰ به عنوان بالندگی و بلوغ شناخته می‌شود و نماد عقلانیت است و طبق بسیاری از تئوری‌هایی که حتی در غرب مطرح شده کشوری که ۴۰ سالگی انقلاب خود را تجربه کند دیگر قابل مهار نخواهد بود و به اوج خود رسیده است.
وی با بیان اینکه برای ادامه مسیر انقلاب مردم و مسؤولین بایستی در کنار هم ایفای نقش کنند، یادآور شد: برخی از مسؤولین باید نگاه خود را از خارج به داخل متمرکز کنند و در عین استفاده از شرق و غرب؛ اتکا و توان خود را به سمت نیروهای داخلی کشور داشته باشند.
کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر ضرورت وجود مدیریت انقلابی در همه امور، گفت: مردم باید حس دفاع از ارزش‌های خود را تقویت کنند و همانطور که از ابتدای انقلاب تاکنون همراه مسؤولین بودند از این پس نیز در کنار آن‌ها باشند.
دهقان تأکید کرد: مسؤولین باید ریل‌گذاری مسیر را داشته باشند و مردم نیز تلاش کنند که در این مسیر حرکت کنند چراکه تنها در این صورت است که مسیر ترقی کشور را سریع‌تر طی خواهیم کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , انقلاب