يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱

وحدت با تبعیت از ولایت فقیه ارزشمند می‌شود

عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: وحدت زمانی ارزشمند است که حول محور ولایت فقیه باشد و ولایت محور حق است و هر حکمی داد صحیح است.
وحدت با تبعیت از ولایت فقیه ارزشمند می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام جواد سلیمانی امیری، عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، در اجتماع بزرگ فاطمیون که در بوستان شهدای گمنام بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: مکتب سرمایه داری در حال فروپاشی است.
وی ادامه داد: مکتب مارکسیسم و مکتب سرمایه داری ارتباط هستی را با خدا قطع کرد و افراط و تفریط سبب شد این مکتب‌ها بیش از 50 سال دوام نیاورد.
عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: مکتب اسلام، مکتب کاملی است و قرآن قدرت تامین نیازهای معنوی و نیازهای مادی بشر را دارد.
سلیمانی امیری اظهار کرد: این دینی که در قرآن و سنت پیامبراکرم(ص) تجلی دارد اگر درست تفسیر نشود دینی ناقص به وجود می‌آید و جامعه بشریت از این دین ناقص سیراب نمی‌شود.
عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) بیان کرد: مفسر دین، ولایت است و یکی از کارهای ولایت نیز تفسیر صحیح دین است که دین دچار افراط و تفریط نشود و افترا و تفرقه از بین برود.
سلیمانی امیری اظهار کرد: وحدت زمانی ارزشمند است که حول محور ولایت فقیه باشد و ولایت محور حق است و هر حکمی داد صحیح است.
وی یادآور شد: حضرت زهرا(س)، شهیده شد تا به تاریخ بشریت و امت اسلامی پیام بدهد و بگوید از ما اطاعت کنید تا دینتان ناقص نشود و افترا در جامعه پدید نیاید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۵۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , وحدت , ولایت فقیه