يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۰۰ نقطه خراسان جنوبی؛

۲۲ بهمن نقطه اوج وحدت و حضور با بصیرت ملت ایران است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی طی اطلاعیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و گفت: ۲۲ بهمن نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت ایران است.
۲۲ بهمن نقطه اوج وحدت و حضور با بصیرت ملت ایران است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی طی اطلاعیه ای برای خلـق حمـاسه حضور در جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انـقلاب اسلامی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از مردم این استان دعوت کرد.

« بســم الله الـرحـمن الـرحیـم »
یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن ، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است.
حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ  نشاط و امید و برای دشمنان  زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
اینک در  چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در سالی که با عنوان «حـمایـت از کـالای ایرانـی»نامگذاری شده و دهه فجر آن مزین به نام نامی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است با شکوهتر از سنوات قبل سیمای شهرها و روستاهای سراسر استان همزمان با ســراســر کشور شاهد برپایی اجتماع عظیم مردم و برپایی راهپـیمایی 'یـوم‌الله ۲۲ بهمـن' است که به صورت یـکپارچـه و همـزمان ، در بیـش از یکصد نقطه استان و در بیرجند با سـخنرانـی حضرت حجت الاسلام والمسلمین علوی، وزیر محترم اطلاعات برگزار می‌شود.
روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷  همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که در تـمامی شـهرها ، مردم گرانقدر ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن ، قـوم و نـژادی همه یک صدا«استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.
راهپیـمایـی بـاشـکوه یــوم‌الله ۲۲ بـهمـن ؛ مـردم  همـیشـه در صحنــه و بـصـیر خراسان جنوبی صـبح دوشــنبه ، بـه ‌ط