يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
همزمان با دهه مبارک فجر؛

عطر خوش نوای ملکوتی کاروان قرآنی انقلاب در خراسان جنوبی طنین‌انداز شد

همزمان با دهه مبارک فجر، استان خراسان جنوبی با عطر خوش نوای ملکوتی کاروان قرآنی انقلاب عطرآگین شد.
عطر خوش نوای ملکوتی کاروان قرآنی انقلاب در خراسان جنوبی طنین‌انداز شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، کاروان قرآنی انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سفر به 33 شهرستان در 11 استان کشور محافل انس با قرآن را برگزار می‌کند.
کاروان قرآنی انقلاب که در اول بهمن‌ماه حرکت خود را از حرم امام خمینی(ره) آغاز کرد تاکنون به استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کرمان و یزد سفر کرده و در تعدادی از شهرهای این استان‌ها به اجرای برنامه‌های قرآنی پرداخته است.
حرکت کاروان انقلاب پس از استان یزد به سمت استان خراسان جنوبی آغاز شد و این کاروان در ادامه وارد شهرستان طبس شد و در امامزاده حسین‌بن‌موسی الکاظم(ع) طبس به اجرای محفل انس با قرآن پرداخت.
یکی دیگر از برنامه‌های این کاروان در شهرستان طبس بازدید از محل حمله نظامیان آمریکایی به طبس بود.
کاروان قرآنی انقلاب صبح روز جمعه 19 بهمن‌ماه به طرف شهر بیرجند حرکت کرد و در بدو ورود به این شهر به زیارت مراز شهدای این شهرستان رفت.
اعضای این کاروان محفل انس با قرآن کریم برگزار کردند در این مراسم که با اجرای منصور آقامحمدی همراه بود، جعفر فردی قاری بین‌المللی نیز به تلاوت قرآن پرداخت.
در ادامه این کاروان برای عیادت از بیماران بیمارستان بوعلی بیرجند راهی این بیمارستان شد و ضمن خداقوت به پرسنل و کادر درمان از بیماران بخش‌های مختلف این بیمارستان با اهدای شاخه گل و مصحف قرآن عیادت کرد.
 کاروان قرآنی انقلاب سپس برای اجرای محفل انس با قرآن راهی امامزادگان باقریه(ع) شهر بیرجند شد.
قبل از اجرای این محفل، کارگاه تخصصی صوت و لحن توسط احمد ابوالقاسمی قاری بین‌المللی برای قاریان جوان بیرجندی برگزار شد. سپس با اقامه نماز مغرب و عشاء این محفل با اجرای حمید عبیری مجری رادیو قرآن و پخش مستقیم از این شبکه رادیویی آغاز شد و در ادامه شخصیت‌های دیگری به سخنرانی و تلاوت قرآن پرداختند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , دهه فجر