يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
در دهمین روز دهه فجر؛

6 طرح عمرانی در بشرویه به بهره برداری رسید

6 طرح عمرانی همزمان با دهمین روز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه به بهره برداری رسید.
6 طرح عمرانی در بشرویه به بهره برداری رسید
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، طرح تجهیز و نوسازی اراضی، تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان شفا، مدرسه خیرساز سالار صادقی، بوستان گلشن فجر خلیج فارس، پرورش شتر مرغ توام و پروژه راه ارسک از مهمترین طرح هایی بود که امروز افتتاح شد.
طرح پرورش شترمرغ توام با یک میلیارد و 900 میلیون تومان متعهد 20 نفر اشتغال است که تسهیلات آن با نرخ سود 6 درصد از محل صندوق توسعه ملی و عاملیت بانک کشاورزی پرداخت شده است.
در بوستان گلشن فجر با 11 هزار متر مربع مساحت 11 میلیارد ریال از محل اعتبارلت داخلی شهرداری بشرویه هزینه شده است.
در پروژه راه ارسک یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای سه کیلومتر راه به صورت تفاهم نامه مشترک بین دستگاه اجرایی و خیران هزینه شده که عملیات زیرسازی توسط هیات امنای امام زاده ده کرم و 120 تن قیر رایگان و ماشین آلات توسط راهداری تامین شده است.
تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان شفا با 410 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات طرح تحول سلامت به افتتاح شد.
مدرسه خیرساز سالار صادقی با 750 متر ساختمان و هزار و 500 متر مساحت با اعتبار 1.2 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
طرح توسعه و تجهیز اراضی با تسطیح و یکپارچه سازی 28 هکتار و سه هزار و 182 متر شبکه انتقال آب اجرا شده که در این پروژه 400 میلیون تومان از محل دولتی و آورده کشاورز هزینه شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بشرویه , دهه فجر