يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی:

ساخت زائرسرای خراسان‌جنوبی ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی گفت: ساخت زائر سرای خراسان‌جنوبی در مشهد ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و در صورت تأمین اعتبار تا دو سال آینده به پایان می‌رسد.
ساخت زائرسرای خراسان‌جنوبی ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از مهر، موسی جوینده اظهارکرد: در پروژه ساخت‌ زائرسرای خراسان جنوبی در مشهد نقش اصلی را مردم خیر و مؤمن استان دارند و تمامی هزینه ها تاکنون به صورت مردمی تأمین شده است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی بیان کرد: این پروژه در حال حاضر در مرحله خاک برداری و ایجاد سازه نگهبان است.
جوینده با اشاره به اینکه تاکنون برای این پروژه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، بیان کرد: اتمام این پروژه ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه  بزرگ در ۹ طبقه ساخته می شود، یادآور شد: در صورت تأمین اعتبار لازم تمام تلاش خود را برای ساخت آن طی دو سال آینده جهت بهره برداری مردم استان به ویژه نیازمندان خواهیم کرد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی همچنین در زمینه کمک های مردمی به عتبات در سال جاری گفت: در نه ماهه سال جاری مردم خیر مبلغ سه میلیارد تومان برای بازسازی عتبات و کمک به روند پروژه‌های عتبات مقدسه کمک کرده‌اند و در همین مدت پنج هزار متر مربع از خراسان‌جنوبی به عتبات عالیات ارسال شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عتبات عالیات , زائرسرا