يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:

خادمی مردم پاسخ حماسه آفرینی آنان در ۲۲ بهمن است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه با اشاره به حماسه هر ساله مردم ایران در ۲۲ بهمن گفت: مدیران جامعه باید با خادمی ملت ایران پاسخ مناسبی به این حماسه آفرینی بدهند.
خادمی مردم پاسخ حماسه آفرینی آنان در ۲۲ بهمن است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، نظر افضلی اظهارکرد: مردم ایران اسلامی و خراسان جنوبی هر ساله ثابت کرده‌اند که به دور از هجمه‌ و هیاهوی رسانه‌های معاند در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن و جشن استقلال و آزادی شرکت می‌کنند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم در بسیاری از صحنه‌ها حتی از مسئولین جامعه جلوتر حرکت کرده‌اند چرا که انقلاب و جمهوری اسلامی را ثمره خون جوانان خویش و ایثارگری‌های ۴۰ ساله می‌دانند.
افضلی با اشاره به وجود برخی از مشکلات در جامعه ادامه داد: مردم علی‌رغم همه سختی‌ها پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند چرا که از مکتب امام حسین(ع) درس ایستادگی و حماسه آموخته‌اند.
وی افزود: در وظیفه شناسی و بصیرت مردم ایران و خراسان‌جنوبی شکی وجود ندارد و ما مسئولین باید با خادم دانستن خود پاسخ حماسه آفرینی‌های مردم را بدهیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین باید با کم کردن فاصله خود با مردم، خادمی کردن برای ملت، تلاش  برای رفع مشکلات متعدد مردم به ویژه در حوزه اقتصادی در راستای مطالبات مردم نجیب و صبور قدم بردارند.
افضلی در زمینه نقش و تأثیر حضور مردم در حوزه بین‌المللی اظهار کرد: بسیاری از معاندان سخن از پایان یافتن انقلاب اسلامی قبل از جشن ۴۰ سالگی می‌گفتند ولی انقلاب اسلامی مستحکمتر از آن است که با برنامه‌ها و سخنان معاندان، سطلنت طلب‌ها و سران استکبار جهانی متزلزل شود.
وی بیان کرد: بی شک حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پشتوانه مردمی حکومت و نظام اسلامی است که در عرصه بین المللی تأثیرگذار خواهد بود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبات مردم در حوزه اقتصادی یادآور شد: هر چند اقداماتی در این حوزه انجام شده  است ولی  مدیران اجرایی جامعه می‌توانستند هوشمندانه تر در راستای رفع دغدغه‌های مردم و به ویژه اقشار محروم گام بردارند.
افضلی گفت: البته در ارزیابی عملکرد دولتمردان باید محدودیت‌ها و ممانعت‌هایی که استکبار با تحریم برای کشور به وجود آورده است را نیز در نظر داشت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راهپیمایی , 22 بهمن