سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای بخش تعاون خراسان جنوبی گشایش یافت

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهارمین نمایشگاه دستاوردهای بخش تعاون خراسان جنوبی در نمایشگاه‌های بین المللی بیرجند گشایش یافت.
چهارمین نمایشگاه دستاوردهای بخش تعاون خراسان جنوبی گشایش یافت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، عباس رکنی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای بخش تعاون خراسان جنوبی، گفت: 850 تعاونی در خراسان جنوبی فعالیت دارند که از این تعداد 110 تعاونی مربوط به بانوان است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در 150 غرفه برپا شده که از این تعداد 17 غرفه کشاورزی، پنج غرفه صنعت، سه غرفه فرش، 48 غرفه صنایع دستی، سه غرفه معدن و مابقی مربوط به اتحادیه‌ها است .
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این نمایشگاه تا 26 بهمن ماه برپا است، اظهار کرد: امسال در بخش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی 175 تعاونی ثبت نام کرده‌اند که تاکنون 26 تعاونی به مبلغ 12 میلیارد و 140 میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شده‌اند.
رکنی با بیان اینکه 37 طرح تعاونی دیگر با 33 میلیارد تومان در نوبت تخصیص اعتبار مرحله دوم قرار دارد، تصریح کرد: طی سال گذشته صادرات تعاونی‌های استان 11 میلیون دلار بود و برنامه برای امسال ۲۰ میلیون دلار بوده که در۱۰ ماهه اول امسال ۲۱ میلیون دلار صادرات داشته‌ایم.
وی یادآور شد: برای تولید بیشتر لازم است سرمایه در گردش تعاونی افزایش یابد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , نمایشگاه تعاون