چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
اخبار ورزشی ۸ اسفندماه

رقابت ووشوکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی/ سکونشینی بانوان استان در مسابقات پیرامید

خلبانان پاراگلایدر خراسان‌جنوبی آسمان مازندران را درمی‌نوردند و دارترها و ووشوکار استان در مسابقات قهرمانی کشور برای سکونشینی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
رقابت ووشوکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی/ سکونشینی بانوان استان در مسابقات پیرامید
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، تیم دارت خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کارمندان دستگاه‌های دولتی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
 فاطمه‌زهرا عرب، آمنه پیروزمند، بتول زارعی با مربیگری زهرا بهمدی و سرپرستی منصوره‌برگی در مرحله حذفی این ماراتن ملی به میزبانی شیراز برای پیوستن با جمع شانزدهم تیم برتر به مصاف دارترهای چهارمحال و بختیاری می‌روند.
ووشوکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی جام صلح و دوستی رقابت و داوری می‌کنند
در سومین دوره مسابقات بین‌المللی ووشو جام صلح و دوستی یادواره شهدا سپاه قدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ورزشکار خراسان‌جنوبی برای ملی‌پوش شدن  رقابت‌ می‌کنند.
این ماراتن ملی در دو بخش بانوان و آقایان با حضور تیم‌های فلسطین، عراق، هندوستان، پاکستان، افغانستان، منتخب ایران و تیم سیستان و بلوچستان از 10 تا 12 اسفندماه در مجموعه ورزشی امام علی (ع) زاهدان برگزار می‌شود.
وحید خرمشاد از خراسان‌جنوبی در کسوت کادر 17 نفره داوری رشته تالو سومین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام صلح و دوستی ایران بر کرسی قضاوت می‌نشیند و مصطفی کاوسی سانداکار برجسته استان در این مسابقات هنرنمایی می‌کند.
خراسان‌جنوبی بر سکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات پیرامید کشور ایستاد
 در نخستین دوره مسابقات پیرامید و جام نشاط دختران خورشید جشنواره فاطمی گرامیداشت خجسته میلاد دخت نبی اکرم(ص) بانوان خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
این رویداد ورزش ملی کشور با شرکت قریب بر ۲۰۰ ورزشکار استان‌های ایران به میزبانی تهران در سالن بسکتبال مجموعه آزادی برگزار شد.
خراسان‌جنوبی در رشته پیرامید و نشاط نخستین دوره مسابقات قهرمانی بانوان کشور ایستاد، تهران نایب‌قهرمان شد و یزد به مقام سوم رسید و در رشته جام نشاط این ماراتن ملی نیز لرستان، تهران و آذربایجان غربی توانستند جایگاه‌های برتر را کسب کنند.
گفتنی است؛ مسابقات پیرامید یک‌ رشته ذهنی است که به ‌صورت گروهی و بیشتر در مراسم افتتاحیه‌ها انجام می‌شود و رشته‌های جام نشاط مختص بانوان و مادربزرگان است که برای نخستین بار با تائید وزارت ورزش و جوانان از ابتدای امسال در مناطق مختلف کشور برگزار می‌شود.
پرواز خلبانان خراسان‌جنوبی بر آسمان مازندران
خلبانان آکادمی هوایی ققنوس شهرستان بیرجند برای هنرنمایی در اردوی تمرینی ورزش‌های هوایی کشور راهی مازندران شدند.
 مهدی هادی‌نیا، احمدآزاد، سمیه زنگویی و تهمینه کیانی با مربیگری و سرپرستی مهدی فیضی و مهدی هادی‌نیا از امروز پرواز خود را بر آسمان سایت‌های هوایی رامیان و مهدیرجه استان مازنداران آغاز و به مدت سه روز به آموزش‌های تکنیکی و تاکتیکی خود ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۲۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ووشو , دارت