شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
اخبار ورزشی ۱۱ اسفندماه

۴ مدال رنگی بر سینه ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات ملی/ معرفی برترین‌های ورزش دانش‌آموزی استان

«امیرآبادی‌زاده و جعفری» مدال رنگی دوی ماراتن بین‌المللی کیش را سینه آویختند، «حقخواه و صباغی» به نشان رنگی مسابقات اسکواش تورز تهران دست یافتند و برترین‌های ورزش دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی معرفی شدند.
۴ مدال رنگی بر سینه ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات ملی/ معرفی برترین‌های ورزش دانش‌آموزی استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی ماراتن بین‌المللی کیش دونده‌های خراسان‌جنوبی در هماورد برترین‌های ایران با سرافرازی از خط پایان گذشتند.
 مهدی امیرآبادی‌زاده و محمدجعفری در این رویداد ورزشی با کسب مدال‌های رنگی بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستادند.
در مسابقات دوی ماراتن بین‌المللی کیش ورزشکاران ایران و نمایندگان ۲۱ کشور جهان در سه مسافت ۴۲ کیلومتر، ۲۱ کیلومتر و ۱۰ کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
درخشش اسکواش‌بازان خراسان‌جنوبی در تهران
در مسابقات قهرمانی اسکواش تورز تهران نماینده‌های خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
فرزاد حقخواه با مدال نقره بر سکوی دوم رقابت‌ها ایستاد، سید ابوالفضل صباغی از بیرجند با گردن‌آویز برنز به مقام سوم دست یافت و آریا اهل‌زاده از تهران قهرمان شد.
پایان رقابت‌های ورزشی دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی
پرونده مسابقات قهرمانی تنیس روی میز دختران دانش‌آموز خراسان‌جنوبی انتخابی اعزام به رقابت‌های کشوری با معرفی تیم‌های برتر در قاینات بسته شد.
در این ماراتن استانی تیم‌هایی از شهرستان‌های بیرجند، قاین، بشرویه، سرایان، فردوس، زیرکوه به مصاف هم رفتند که در مقطع متوسطه اول تیم‌های بیرجند، قاین و فردوس سکوهای اول تا سوم، در مقطع متوسطه دوم تیم‌های بیرجند، قاین و فردوس سکوهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
دوازدهمین دوره رقابت‌های دو ومیدانی دانش‌آموزی استان نیز با شرکت ۱۰ تیم در مقطع متوسطه اول و ۱۰ تیم در مقطع متوسطه دوم با حضور ۱۸۰ ورزشکار در ۱۲ ماده به میزبانی بیرجند برگزار شد.
هدی قاسمی، ملیکا اسداللهی، زهرا شیردل، نرجس عباسی، زهرا یوسفیان، مرضیه عباسی، افسانه سبزه‌کار، کوثر غلامعلی‌نژاد، بهناز سبز علی، زهرا یوسفیان، فرزانه پور به ترتیب در ماده‌های مختلف عناوین اول مسابقات را کسب کردند.
در بخش تیمی این دوره از رقابت‌ها نیز تیم بیرجند با ۳۲۹ امتیاز، نهبندان با ۲۵۸ امتیاز و قاین با ۲۳۵ امتیاز سکوی اول تا سوم را به دست آوردند.
مسابقات قهرمانی هندبال دختران دانش‌آموز خراسان‌جنوبی انتخابی به رقابت‌های کشور نیز با شرکت تیم‌هایی از شهرستان‌های بیرجند، قاین، بشرویه، سرایان، فردوس، زیرکوه به میزبانی شهرستان قائنات برگزار شد.
در مقطع متوسطه اول این دوره از رقابت‌ها تیم‌های هندبال بیرجند، قاین و سرایان به ترتیب سکوهای اول تا سوم را از آن خود کردند که تیم منتخب رقابت‌ها به مسابقات کشوری دانش‌آموزی اعزام خواهد شد.
رقابت فوتبالیست‌های روی میز خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری
فوتبالیست‌های روی میز خراسان‌جنوبی برای حضور فعال در مسابقات قهرمانی کشور راهی خزرآباد ساری شدند.
 محمد معصومی و حسین منتظمی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این رویداد ورزش ملی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۲۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتبال , اسکواش‌