شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

همه امور در نظام مقدس اسلامی بر اساس عدل انجام شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در نظام مقدس اسلامی باید همه امور بر اساس عدل و کارشناسی انجام شود و هدف از بعثت تمام پیامبران رشد جامعه بشری است.
همه امور در نظام مقدس اسلامی بر اساس عدل انجام شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت الله سید علیرضا عبادی در سفر به شهرستان قاینات در جمع طلاب و روحانیون شهرستانهای قائن و زیرکوه نیز به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: در طول این سال‌ها دشمنان خیلی تلاش کردند که انقلاب نابود شود ولی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن نشان داد که آنها نه تنها به اهداف خود نرسیده اند بلکه مردم  برای  تحقق اهداف و آرمانها نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از گذشته مصمم تر شده اند.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری افزود: در گام دوم بایستی دولت اسلامی باشد و نه سلیقه ای و همچنین جامعه اسلامی باید براساس فرهنگ اسلامی باشد که تحقق بخش زیادی از این مرحله بر دوش ما طلایه داران حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها است.
آیت الله عبادی سپس در جلسه دیدار صمیمی ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران،مسئولان و نخبگان شهرستان‌های قائنات و زیرکوه گفت: دنیا مثل خوابی است که فرصتش از دست می رود و باید قدر فرصت زندگی کردن را دانست.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در بدو ورود مورد استقبال امام جمعه ،فرماندار ومسئولان شهرستان قرار گرفت و با حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه سابق این شهر دیدار کرد.
عطر افشانی گلزار شهدای شهر قاین، شرکت در شورای اداری و دیدار با طلاب از دیگر برنامه های سفر وی به قاین است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۲۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طلاب , بیانیه گام دوم انقلاب