چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
اخبار ورزشی ۱۵ اسفندماه

«حیدری» بر سکوی قهرمانی پرس سینه دانشجویان/ راهیابی «رجبی» به اردوی منتخبین والیبال نونهالان

در دومین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان کشور «علی حیدری» مدال طلای رقابت‌ها را به گردن آویخت، «سینا رجبی» به اردوی منتخبین والیبال نونهالان ایران راه پیدا کرد و شناگران خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری هنرنمایی می‌کنند.
«حیدری» بر سکوی قهرمانی پرس سینه دانشجویان/ راهیابی «رجبی» به اردوی منتخبین والیبال نونهالان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین دوره مسابقات پرس سینه دانشجویان کشور نماینده خراسان‌جنوبی بر سکوی مدال‌آوری رقابت‌ها ایستاد.
علی حیدری‌دخت از دانشگاه پیام‌نور بیرجند در وزن ۸۳ کیلوگرم این ماراتن ملی با گردن‌آویز طلا به مقام قهرمانی دست‌یافت، محمدحسین مصطفایی از دانشگاه کردستان به نایب‌قهرمانی رسید.
دومین دوره مسابقات قهرمانی پرس سینه و پاورلیفتینگ دانشجویان کشور به میزبانی گیلان در بندر انزلی برگزار شد که در مجموع تیمی دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری با ٤٨ امتیاز مقام اول، دانشگاه کردستان با ٣٨ امتیاز مقام دوم و دانشگاه خوارزمی با ٢٨ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
سینا رجبی در اردوی نخبه‌های کشور
فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران از ورزشکار خراسان‌جنوبی برای شرکت در اردوی منتخبین نونهالان کشور دعوت به عمل آورد.
«سینا رجبی» والیبالیست نخبه بیرجندی در پی هنرنمابی و درخشش زیبنده‌اش در المپیاد استعدادهای برتر ایران به این اردوی آمادگی راه پیدا کرد.
رقابت شناگران خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری
 تیم شنای بانوان خراسان‌جنوبی برای رقابت در مسابقات قهرمانی کشور راهی شهرستان اصفهان شدند.
این رویداد ورزش ملی باشرکت قریب‌بر ۱۸۰ شناگر از سراسر ایران در رشته‌های ۱۰۰ متر کرال سینه، ۵۰ متر پروانه در دو رده سنی ۱۳ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۷ سال به آب خواهند زد.
 تیم شنای خراسان‌جنوبی با ترکیب سمانه مهروی در رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال و مهرانه عطایی در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال با مربیگری هاشمی‌پور و سرپرستی کاظمی‌پور برای کسب مدال رنگی در مسابقات قهرمانی کشور به رقابت می‌پردازد.
یوسفی بر سکوی قهرمانی تنیس روی میز خراسان‌جنوبی
پرونده مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کارمندان اداره برق استان خراسان‌جنوبی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با معرفی برترین‌ها بسته شد.
در این ماراتن استانی ۱۲ تنیسور شهرستان‌های بیرجند، فردوس و خوسف در سالن شهید سرحدی بیرجند رودرروی یکدیگر صف‌آرایی کردند.
 علی یوسفی از خوسف بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد، محمد اشتری به نایب‌قهرمانی رسید، سیدمهدی محمدزاده و مهدی قدیری نیز در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۳۵۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پاورلیفتینگ , والیبال