پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
اخبار ورزشی ۱۶ اسفندماه

رقابت کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی کرمان/ گذر فوتسال بانوان استقلال بیرجند از سد سمنان

۲۲ کاراته‌کای کنترلی خراسان‌جنوبی در نخستین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته کرمان برای کسب نشان رنگی به مصاف برترین‌های آسیا می‌روند و تیم فوتسال بانوان استقلال بیرجند در لیگ دسته ۳ کشور بر تیم شاهرود سمنان غلبه کرد.
رقابت کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی کرمان/ گذر فوتسال بانوان استقلال بیرجند از سد سمنان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال بانوان کشور نمایندگان خراسان‌جنوبی به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.
 فوتسال بانوان استان در زیرگروه دسته ۳ این ماراتن ملی به میزبانی شهر بندر عباس هرمزگان در مقابل حریفان کشوری خود موفق به کسب یک برد، یک تساوی و یک باخت شدند.
تیم فوتسال استقلال خراسان‌جنوبی در برابر نماینده شاهرود به پیروزی ۵ بر ۴ رسید، تیم پیروزی بانوان بیرجند با نتیجه ۲ بر ۲ تیم مدعی چناران را متوقف کرد و تیم طبس در دیدار تهران با نتیجه ۶ بر ۱ بازی را به حریف واگذار کرد.
گفتنی است؛ تیم فوتسال پیروزی بانوان خراسان‌جنوبی در مقابل شاهرود به میدان می‌رود، استقلال خراسان‌جنوبی با نماینده تهران به رقابت می‌پردازد و فوتسال چناران خراسان‌رضوی به مصاف تیم بانوان طبس خراسان‌جنوبی خواهد رفت.
رقابت تیم کاراته کنترلی خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی
در نخستین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بین‌المللی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی برای کسب مدال رنگی روی تاتامی می‌روند.
 این ماراتن ملی با شرکت قریب‌بر ۱۰۰۰ کاراته‌کا از کشورهای آذربایجان، عمان، عراق، افغانستان و ایران از امروز به مدت سه روز در سالن ورزشی کارگران شهر کرمان در مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.
 علیرضا اقبالی، مبین صادقی، امیرعلی نوراللهی، امیرمهدی نوراللهی، سینا افتخار‌مقدم، محمد رمضانی، پویا آهنگربجستانی، یاسین یوسفیان، امیرمحمد پسندیده، مهیار رضایی، امیرمحمد بخشی، محمدمهدی اسدی، یوسف رضاخانی، وحید سیف زاده، امیر عباسی، محمدمهدی غلامی، ابوالفضل همتی‌نیا، امیررضا حاجی‌زاده، امیرحسین دیدبان، امیررضا جاهد، مهدی جمشیدی و علیرضا حاجی‌زاده با سرپرستی امیرحسین همتی‌نیا، مربیگری مهدی عرب، کمال اکبری و محمدعلی بخشی به عنوان داور و مربی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در نخستین دوره پیکارهای بین‌المللی کاراته کرمان هنرنمایی می‌کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۳۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کاراته , فوتسال