شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:

حل شدن مشکلات جامعه در گرو امر به معروف و نهی از منکر است

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: حل شدن مشکلات جامعه در گرو امر به معروف و نهی از منکر است.
حل شدن مشکلات جامعه در گرو امر به معروف و نهی از منکر است
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمدحسین چهکندی بزرگترین منکر را رژیم طاغوت دانست و گفت: امام راحل حرکت و حمله خود را به طاغوت زمان آغاز کرد و همانگونه که آغاز این انقلاب با امربه معروف و نهی از منکر بوده باید بقای آن هم با این مهم باشد.
وی افزود: اگر بخواهیم منویات امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا زنده بماند باید ادامه حکومت اسلامی و این انقلاب هم با امر به معروف و نهی از منکر ادامه یابد.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی تاکید کرد: اگر این فرهنگ در کشور پیاده شود که مردم امر به معروف و نهی از منکر را در زندگی خود جاری و ساری کنند بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه حل و فصل و دیگر تکرار نمی‌شود.
چهکندی ادامه داد: انسان باید در زندگی مطالبه‌گر باشد و برای آن منافعی که مدنظر دارد تلاش کرده و با امر به معروف و نهی از منکر برای مطالبه‌گری انجام وظیفه کند.
وی با اشاره به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر، گفت: بر این باوریم که اگر به احکام نورانی اسلام عمل کنیم، با این فرضیه می‌توانیم به همه جا برسیم.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی از فراخوان همکاری با ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خبر داد و گفت: علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام با داشتن ۲ قطعه عکس و کپی شناسنامه و کارت ملی به آدرس خیابان شهید مطهری ۱۴ مراجعه نمایند.
چهکندی تاکید کرد: تمامی افراد از حوزه‌های مختلف از جمله سمن‌ها، مساجد، ادارات می‌توانند شرکت کنند.
وی در پایان افزود: حضرت علی (ع) فرمودند که امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید زیرا در این صورت افراد نادرست بر شما مسلط می‌گردند آنگاه دعا می‌کنید و دعاهایتان مستجاب نمی‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۳۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امر به معروف , نهی از منکر