دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
اخبار ورزشی ۲۰ اسفندماه

پیوستن «کدخدا» به اردوی تیم ملی والیبال/ «خدمتی» بر سکوی قهرمانی لیگ برتر تیراندازی بانوان ایران

«مهسا کدخدا» در نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بانوان شگفتی‌ساز می‌شود، «نجمه خدمتی» برای اعزام به سی‌امین دوره مسابقات یونیورساد جهانی ایتالیا سیبل رکوردگیری دانشجویان را نشانه می‌رود و فوتسالیست‌های خراسان‌جنوبی کاپ اخلاق کشوری را بالای سر بردند.
پیوستن «کدخدا» به اردوی تیم ملی والیبال/ «خدمتی» بر سکوی قهرمانی لیگ برتر تیراندازی بانوان ایران
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات فوتسال منطقه یک لیگ دسته سه کشور بانوان خراسان‌جنوبی شگفتی‌ساز شدند.
در این ماراتن ملی تیم فوتسال پیروزی بیرجند با افتخار کاپ اخلاق رقابت‌ها را بالای سر برد، تیم پردیس تهران قهرمان شد و فوتسال چناران به نایب‌قهرمانی دست‌یافت.
 مسابقات منطقه یک لیگ دسته سه فوتسال بانوان کشور با شرکت تیم‌های پیروزی بیرجند، پردیس تهران، چناران، شاهرود، طبس و استقلال بیرجند به مدت شش در شاهرود برگزار شد.
تیم فوتسال پیروزی بیرجند خراسان‌جنوبی با ترکیب صدیقه غلامی، طاهره غلامی، سمانه تفکر، سمیه فلاحی‌نسب، عصمت رمضانی، مهدیه عابدینی، الهه عبدالهی، فرشته بینا و محدثه ذاکری با مربیگری و سرپرستی کدخدازاده، طاهره دهقان و فاطمه قاسمی در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.
هنرنمایی بانوی خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی والیبال
در نخستین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی والیبال بانوان کشور «مهسا کدخدا» تنها نماینده ملی خراسان‌جنوبی توانمندی و ظرفیت‌های خود را در تهران به نمایش می‌گذارد.
بانوی بلندقامت ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در تورنمنت بین‌المللی «Szeles Peter» بین‌المللی مجارستان نمایش فوق‌العاده‌ای را از خود به تصویر کشید، در پست آبشارزنان تیم ملی بانوان ایران در جمع شش ورزشکار برتر مسابقات قرار گرفت و به همراه ملی‌پوشان کشورمان بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد.
«مهسا کدخدا» متولد سال 1372 شهرستان بیرجند است که از سن 14 سالگی به عنوان نخستین بانوی خراسان‌جنوبی در تیم ملی والیبال بانوان ایران حضور دارد، دانش‌آموخته کارشناسی تربیت‌بدنی و دانشجوی فوق‌لیسانس فیزیولوژی است و کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی والیبال آسیا، نایب‌قهرمانی لیگ برتر ایران در تیم پرسپولیس، رتبه دوم لیگ برتر کشور با تیم دانشگاه آزاد تهران، مقام دوم المپیاد دانشجویان ایران را در پرونده ورزشی خود دارد.
«خدمتی» بر سکوی قهرمانی لیگ برتر تیراندازی بانوان ایران
پرونده مسابقات هفته هفتم لیگ برتر تیراندازی بانوان با معرفی قهرمانان در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران بسته شد.
 نجمه خدمتی بر سکوی قهرمانی این ماراتن ملی ایستاد، الهه احمدی و آرمیتا صادقیان موفق به کسب مقام‌های دوم و سوم شدند.
گفتنی‌است، ملی‌پوش تیراندازی با تفنگ‌ بادی استانمان در رکوردگیری انتخابی دانشجویان اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد جهانی ایتالیا در مجموعه تیراندازی آزادی تهران سیبل‌های سالن هشتاد خط را نشانه می‌گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۴۶۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تیراندازی , فوتسال