سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
مسئول بسیج سازندگی نهبندان گفت:

10 گروه جهادی به روستاهای مرزی نهبندان اعزام می شوند

مسئول بسیج سازندگی نهبندان گفت: نوروز امسال 10 گروه جهادی کشوری و شهرستانی به روستاهای مرزی و محروم این شهرستان اعزام می شوند.
10 گروه جهادی به روستاهای مرزی نهبندان اعزام می شوند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ابراهیم مرادی‌پور روز سه شنبه افزود: از این تعداد سه گروه جهادی میهمان از تهران هستند که گروه جهادی رضوان با 150 نفر، گروه جهادی پیشگامان رهایی با 70 نفر و گروه جهادی شهید وزوایی با 65 نفر در روستاهای نهبندان مستقر خواهند شد.
وی بیان کرد: این گروه های جهادی در زمینه عمرانی، اشتغالزایی، فرهنگی و آموزشی فعالیت خواهند داشت و بیشتر فعالیت آنها در زمینه عمرانی از جمله احیا و مرمت قنوات، ساخت مسجد و حسینیه، احداث واحد دامپروری، کانال کشاورزی و دیوارکشی مدارس است.
مسئول بسیج سازندگی نهبندان گفت: نوروز امسال هفت گروه جهادی بومی شهرستان به تعداد 396 نفر در راستای محرومیت زدایی در این شهرستان فعالیت می کنند.
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال نیز 27 گروه جهادی سه، هفت و 10 نفره و یک گروه جهادی دانش آموزی به تعداد 50 نفر در مناسبت های مختلف به مناطق مختلف شهرستان نهبندان برای انجام کار جهادی اعزام شده اند.
مرادی پور گفت: همچنین از ابتدای امسال یک گروه جهادی پزشکی و 12 تیم چهار تا پنج نفره پزشکی به مناطق کم برخوردار شهرستان نهبندان اعزام شده و به مرزنشینان خدمات پزشکی و بسته غذایی را ارائه کرده اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اردوهای جهادی , بسیج