چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا (ع):

امنیت و اقتدار ایران به برکت خون شهدا است

فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا (ع) بیرجند گفت: امنیت و اقتدار امروز نظام اسلامی در منطقه و جهان به برکت خون شهدا است.
امنیت و اقتدار ایران به برکت خون شهدا است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ حسنعلی زمانی در مراسم تقدیر از خانواده 30 شهید ارتش جمهوری اسلامی و کارکنان برتر مرکز آموزش 04 ارتش در بیرجند افزود: شهدا به ایران اسلامی عزت و هویت بخشیدند و گل سرسبد نظام جمهوری اسلامی ایران و الگوی از خودگذشتگی برای تمام مردم به خصوص نسل جوان جامعه هستند.
وی اظهار داشت: پیشرفت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری ها، از خودگذشتگی ها و فداکاری خانواده معزز شهداست که باید قدردان جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران باشیم.
فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا (ع) بیرجند گفت: اگر امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان می درخشد این درخشش مرهون فداکاری ها و از خودگذشتگی های شهداست، ایثار و فداکاری های شهدا در راه میهن عزیزمان قابل وصف نیست و زبان از گفتن آن قاصر است.
وی بیان کرد: طرح های سه گانه ای در ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تقدیر از خانواده شهدا و کارکنان برتر این مجموعه پیش بینی شده که این طرح ها مورد تایید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.
سرهنگ زمانی افزود: این طرح ها متناسب با ماموریت و شرح وظایفی که در نیروی زمینی ارتش وجود دارد و برای قدردانی از کارکنان و خانواده های کارکنان که در مسیر رشد و تعالی وظایف ارتش گام بر می دارند، اجرا می شود.
وی بیان کرد: طرح میثاق با ولایت در راستای تشکر و قدردانی از کارکنان برتر که دارای فاکتورهای خاص در معیارهای ایمان، انضباط، آموزش، نگهداری و خلاقیت و نوآوری در انجام ماموریت ها هستند، اجرا می شود.
وی گفت: جشنواره امام هادی (ع) برای ارتقای ضریب ایمنی و جلوگیری از ایجاد حادثه برای کارکنان وظیفه و پایور به صورت فصلی برگزار می شود.
فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا (ع) ادامه داد: طرح ایثارگر نیز برای تشکر و قدردانی از خانواده شهدا به صورت فصلی اجرا و در این طرح از تلاش و فداکاری های خانواده شهدا تقدیر می شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ارتش , شهدا