چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸
رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی:

آمار تصادفات خراسان‌جنوبی نگران‌کننده است

رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی گفت: آمار تصادفات خراسان‌جنوبی نگران‌کننده است، بطوری که آمار متوفیان تصادفات رانندگی درون شهری امسال 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
آمار تصادفات خراسان‌جنوبی نگران‌کننده است
 
سرهنگ علیرضا عباسی، رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی خراسان‌تایم اظهارداشت: طرح نوروزی سال 1398 از تاریخ 25 اسفندماه جاری آغازشده و تا 17 فروردین‌ماه 1398 ادامه خواهدداشت.
وی در خصوص طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: در این طرح، پلیس راهنمایی و رانندگی استان به وسیله 40 خودرو به صورت محسوس و 15 خودروی نامحسوس و همچنین موتورسیکلت انجام وظیفه خواهدکرد.
وی ادامه داد: تمام دوربین‌های کنترل راه پلیس راهور که در معابر درون‌شهری نصب شده‌اند، در این ایام فعال خواهندبود.
عباسی افزود: تعداد 3دوربین در شهرستان بیرجند، 25 دوربین در حومه مرکز استان و 17 دوربین در شهرستان‌های استان نصب و راه‌اندازی شده که کار رصد ترافیک و ثبت تخلفات را انجام خواهندداد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی اظهارداشت: آمار تصادفات خراسان‌جنوبی نگران‌کننده است، در نوروز سال گذشته متاسفانه 164 فقره تصادف جرحی و 3 فقره تصادف فوتی رخ داد که اکثر آن‌ها در مرکز استان اتفاق افتاده‌است. همچنین آمار متوفیان تصادفات رانندگی درون شهری امسال 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
عباسی ادامه داد: بالغ بر 50هزار همیار پلیس در طرح نوروزی سال 98 به صورت آماده باش همراه پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار خانواده‌های خود خواهندبود که از این تعداد، 200نفر در معابر درون شهری در کنار پلیس‌ معابر شهری انجام وظیفه خواهندکرد.
وی در پایان افزود: امیدواریم با رعایت هرچه دقیق‌تر مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه مردم به توصیه‌های پلیس‌، شاهد کاهش آمار تصادفات باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۴۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تصادفات , راهنمایی و رانندگی