پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
طی ۱۱ ماهه سال جاری صورت گرفت

تشکیل ۱۷۵ میلیون ریال پرونده تخلف در سرایان

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان از تشکیل ۲۹ فقره پرونده تخلف به ارزش ۱۷۵ میلیون و ۶۷۴ هزار ریال در یازده‌ماهه سال جاری در سطح شهرستان خبر داد.
تشکیل ۱۷۵ میلیون ریال پرونده تخلف در سرایان
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم رجبی اظهار داشت: در یازده‌ماهه سال جاری تعداد 29 فقره پرونده تخلف به ارزش 175 میلیون و 674 هزار ریال در شهرستان سرایان تشکیل شده است.
وی افزود: این تعداد پرونده طی بیش از 2 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی شهرستان تشکیل شده که جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارسال شده است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان با بیان اینکه در این مدت 87 مورد گشت مشترک با دستگاه‌های ذیربط برگزار شده است افزود: این گشت‌های مشترک با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی و نیروی انتظامی از واحدهای صنفی صورت گرفته است.
رجبی خاطرنشان ساخت: همچنین در این مدت 87 مورد گزارش مردمی به سامانه 124 این اداره و یا به‌صورت حضوری رسیده که تمامی این گزارش‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.
وی تأکید کرد: با توجه به شرایط پایان سال و موج افزایش تقاضای کالاها و خدمات، تشدید بازرسی توسط حوزه بازرسی در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز در دستور کار این اداره قرار دارد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان در پایان از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و غیرصنفی از قبیل احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه، کم‌فروشی، گران‌فروشی، عدم صدور صورتحساب، عدم درج قیمت و نصب نرخ‌نامه وغیره مراتب را به سامانه 124 این اداره گزارش نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۴۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سرایان , تعزیرات حکومتی