پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد:

لبیک‌ روحانیون به بیانیه گام دوم انقلاب

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: روحانیون استان با حضور در اجتماع طلاب و روحانیون به بیانیه گام دوم‌ انقلاب لبیک گفتند.
لبیک‌ روحانیون به بیانیه گام دوم انقلاب
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ضمن‌ تبریک اعیاد ماه رجب گفت: خدا را شاکریم که در ماه‌های پرخیر و برکت رجب و شعبان توانستیم با برگزاری این اجتماع عظیم در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام اسلامی گام برداریم.
وی با اشاره به برگزاری اولین اجتماع روحانیون در طبس گفت: اجتماع طلاب و روحانیون ابتدا در امامزاده حسین ابن موسی الکاظم(ع) طبس برگزار شد که طلاب و روحانیون شهرهای طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در آنحضور داشتند.
نوفرستی ادامه داد: دومین اجلاسیه و گردهمایی در شهرستان قاین و با حضور طلاب و روحانیون شهرستان‌های قاین و زیرکوه برگزار شد. درحال حاضر، این سومین اجتماع طلاب است که با حضور روحانیون شهرستان‌های بیرجند، خوسف، درمیان و سربیشه برگزارشد.
وی درخصوص فلسفه اجتماع طلاب و روحانیون بیان کرد: اولین فلسفه این تجمع بیانگر انسجام روحانیون حول محور ولایت است و اجتماع عظیمی که در مرکز استان رقم‌ می‌خورد، برای دشمنان وحشت‌آور خواهدبود.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) ضمن تشکر از همسران طلاب و روحانیون حاضر در این اجتماع گفت: دومین فلسفه این اجلاسیه، همراهی یاوران و همسران این طلاب و روحانیون‌در برگزاری این گردهمایی است.
وی در پایان افزود: سومین فلسفه این گردهمایی با توجه به پیام‌ بلند بیانیه گام دوم انقلاب است که طلاب با حضور در این اجتماع عظیم مربوط به حوزه روحانیت، به بیانیه رهبر معزز جمهوری اسلامی لبیک‌ گفتند که ان شاءالله عملا بتوانیم در این حوزه بصورت مؤثر فعالیت نماییم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۵۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بیانیه گام دوم انقلاب , سپاه