پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
رئیس اداره امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:

۱۷۵ مدرسه در خراسان‌جنوبی آماده اسکان مسافران نوروزی است

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: ۱۷۵ مدرسه در خراسان‌جنوبی آماده اسکان مسافران نوروزی است.
۱۷۵ مدرسه در خراسان‌جنوبی آماده اسکان مسافران نوروزی است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، علی مهدی‌نژاد اظهارکرد: جهت اسکان مسافران فرهنگی نوروزی در خراسان‌جنوبی ۱۴ پایگاه، ۱۷۵ آموزشگاه و هزار و ۱۸۱ کلاس درس آماده سازی شده است.
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ۴۱۲ نفر عوامل اجرایی طرح اسکان نوروزی هستند، بیان کرد: از هزار و ۱۸۱ کلاس درس ۱۳۴ کلاس درس ویژه، ۲۹۶ کلاس درس گروه (الف) و ۷۵۱ کلاس درس نیز کلاس درجه (ب) محسوب می‌شود که برخی از امکانات آن با یکدیگر تفاوت دارد.
مهدی نژاد ادامه داد: زمان پذیرش اسکان مهمانان در کل استان خراسان‌جنوبی مشخص و از تاریخ ۲۹ اسفند ۹۷ آغاز و تا ۱۲ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: تهیه بروشور و بنر راهنمای مراکز پذیرش اسکان در ورودی شهرها، پیش بینی و اختصاص آموزشگاه‌های برخوردار و مجهز به سیستم گرمایشی جهت اسکان مهمانان، پیش بینی مراکز ورزشی و درمان به منظور ارائه خدمت به همانان نیز از دیگر برنامه‌های طرح اسکان نوروزی است.
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: مراکز اسکان به تجهیزاتی از قبیل یخچال، فرش، تلویزیون، جارو برقی و کولر مجهز شده است.
مهدی نژاد یادآور شد: در نوروز سال ۹۷ تعداد ۱۱۶ هزار و ۷۷۴ نفر روز در کل خراسان جنوبی در مدارس اسکان یافتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۵۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فرهنگیان , آموزش و پرورش