پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز:

پیام «گام دوم انقلاب» تحول جهشی برای جبران ضعف‌ها است

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: بیانیه گام دوم انقلاب برگرفته از درایت رهبر انقلاب اسلامی است و ایشان به زیبایی تعبیری پر مفهوم و لطیف را از انقلاب معرفی و ادامه مسیر طی شده انقلاب برای رسیدن به اهداف والاتر را ترسیم کردند.
پیام «گام دوم انقلاب» تحول جهشی برای جبران ضعف‌ها است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در گردهمایی منطقه‌ای طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را حضور مردم در صحنه دانست و اظهار داشت: علی‌رغم همه تلاش‌های دشمن مردم در تمام صحنه‌ها حضور یافتند.
وی بیان داشت: انقلاب اسلامی علی‌رغم توطئه‌ها، فتنه‌های پی‌درپی و عملیات‌های عظیمی که دشمنان به‌صورت آشکار و پنهان علیه آن انجام می‌دهند هنوز پابرجا بوده و به راه خود ادامه خواهد داد.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: رهبر انقلاب در این بیانیه به گذشته کشور اشاره کرده و در بخش اعظم بیانیه گام دوم انقلاب به تحولات و دستاوردهای عظیم چهل ساله انقلاب اسلامی می‌پردازند.
پورمحمدی بیانیه گام دوم انقلاب را برگرفته از درایت رهبر انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: ایشان به زیبایی تعبیری پرمفهوم و لطیف را از انقلاب معرفی و ادامه مسیر طی شده انقلاب برای رسیدن به اهداف والاتر را ترسیم کردند.
وی با تأکید بر اینکه پیام بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیام تحول جهشی برای جبران ضعف‌ها و خطاها است، متذکر شد: روحانیت برای رساندن پیام گام دوم انقلاب از خودشان شروع کنند.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به روزهای قبل انقلاب و آنچه در چهل ساله رخ داده به خوبی می‌پردازند، تصریح کرد: متأسفانه دشمن می‌خواهد تحولات عظیم چهل ساله و دستاوردهای انقلاب را مخدوش کند.
پورمحمدی به الکترونیکی شدن انتخابات طی چند سال گذشته اشاره کرد و افزود: در روند انتخابات الکترونیکی بدون الزام قانونی ۹۲ درصد مردم کد ملی خود را ثبت کردند که این امر نشان دهنده همراهی مردم در رفتار و برنامه‌های جمعی است.
وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان در راستای تفرقه‌افکنی بین کشورها، گفت: آمریکا به دنبال بهانه‌ای برای درگیری بین کشورها است و می‌خواهد ایران نقطه‌ای برای تفرقه‌افکنی و اختلاف باشد.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به کشور عراق، تبیین کرد: در سفر رئیس جمهور به عراق قرارداد 1975 که تاکنون کامل اجرایی نشده نهایی شده و قطعاً آمریکا از این امر عصبانی است چرا که همواره به دنبال درگیری و اختلاف در کشورها هستند.
پورمحمدی با بیان اینکه نقش ایران در منطقه خاورمیانه غیرقابل انکار است، تصریح کرد: چهل سال با سختی مسیر انقلاب اسلامی را پیموده‌ایم، البته خطاها و ضعف‌های مدیریتی و تربیتی داریم که باید جبران و اصلاح شود.
وی با بیان اینکه بر اساس گزارش رسمی سازمان ملل، جمهوری اسلامی طی این چهل سال موفق‌ترین کشور به لحاظ کاهش فقر بوده و همچنین طی 30 سال گذشته موفق‌ترین کشور دنیا در توسعه انسانی بوده، اضافه کرد: جمهوری اسلامی چهارمین کشور دنیا به لحاظ رشد علمی است.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اعلام کرد: گر چه  شعائر و مسائل دینی در سال‌های اخیر آسیب دیده و در این زمینه دغدغه و نگرانی وجود دارد اما نباید تحولات انقلاب اسلامی را کم بدانیم چرا که خوشبختانه فطرت مردم دینی است.
پورمحمدی با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمنان و فضای مجازی لجام گسیخته، بیان داشت: روحانیون باید برای اصلاح و جبران عمومی پیش‌قدم باشند و گام دوم را با صلابت برداریم.
وی از فارغ‌التحصیلی 60 هزار روحانی خواهر و تحصیل 60 هزار خواهر در حوزه‌های علمیه خبر داد و گفت: انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف گام‌های بزرگی برداشته و دنیا مقهور انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حوزه‌ علمیه , بیانیه گام دوم انقلاب