شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
در مسابقات ملی رقم خورد

گذر هندبال طبس از سد تیم پرواز اصفهان/ قهرمانی «بیرجند» در مسابقات کشتی آزاد شرق کشور

زغال‌سنگ ‌طبس از سد تیم پرواز اصفهان گذشت و به لیگ برتر هندبال کشور صعود کرد و در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد شرق کشور «بیرجند» بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد.
گذر هندبال طبس از سد تیم پرواز اصفهان/ قهرمانی «بیرجند» در مسابقات کشتی آزاد شرق کشور
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده مسابقات رده‌بندی لیگ دسته یک هندبال کشور در خراسان‌جنوبی بسته شد.
این رویداد ورزش ملی در سال ۵ اردیبهشت شهرستان طبس گلشن برگزار و خراسان‌جنوبی میزبان نماینده اصفهان بود.
تیم زغال‌سنگ طبس در دیدار رده‌بندی لیگ دسته یک هندبال کشور در یک بازی نفس‌گیر ۲۷ بر ۲۶ از سد پرواز اصفهان گذشت و راهی لیگ برتر هندبال کشور شد.
گفتنی است، در مرحله نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور تیم‌های پرواز اصفهان، زغال‌سنگ طبس خراسان‌جنوبی، پیشگامان یزد و ستارگان دشتستان بوشهر به‌صورت رفت و برگشت هماورد یکدیگر شدند که پیش‌ازاین تیم‌های پیشگامان یزد و ستارگان دشتستان بوشهر به لیگ برتر هندبال ایران راه‌یافته بودند.

«بیرجند» بر سکوی قهرمانی مسابقات کشتی آزاد شرق کشور
مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان و نوجوانان شرق کشور با میزبانی خراسان‌جنوبی برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.
در این ماراتن منطقه‌ای ۱۵۰ کشتی‌گیر استان‌های کرمان، خراسان‌جنوبی و سیستان‌وبلوچستان در سالن ورزشی شهر نیمبلوک شهرستان‌ قاینات به رقابت پرداختند.
کشتی‌گیران رده‌های سنی بررگسالان و جوانان بیرجند در مسابقات کشتی قهرمانی آزاد شرق کشور بر سکوی قهرمانی ایستادند.
در رده نوجوانان این رقابت‌ها تیم‌های کشتی نیمبلوک و کرمان مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند و در رده بزرگسالان این رویداد ورزشی نیز تیم‌های کرمان و خوسف مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

 نشان‌های رنگارنگ تیم پاورلیفتینگ خراسان‌جنوبی در مسابقات شرق کشور
در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ شرق کشور گرامیداشت شهدای تروریستی سراوان پولادمردان خراسان‌جنوبی موفق به کسب دو نشان طلا، سه نشان نقره و سه نشان برنز شدند.
امیرحسین بخشی‌زاده و علیرضا محمود‌آبادی در دسته‌های وزنی ۱۰۰ کیلوگرم و مثبت ۱۴۰ کیلوگرم نوجوانان نشان طلای این ماراتن منطقه‌ای را به گردن آویختند.
ابوالفضل مقامی در دسته ۷۵ کیلوگرم نوجوانان، علی حسامی در دسته ۱۲۵ کیلوگرم نوجوانان و مرتضی خسروی در دسته مثبت ۱۴۰ کیلوگرم بزرگسالان به مدال نقره رقابت‌ها دست یافتند.
احمد سبزه‌کار در دسته وزنی مثبت ۹۰ کیلوگرم بزرگسالان، غلامحسین هادی‌نژاد در دسته وزنی ۹۰ کیلوگرم مستر ۱ و علی خسروی در دسته وزنی منفی ۱۴۰ کیلوگرم جوانان نیز مقام سوم مسابقات پاورلیفتینگ شرق کشور را از آن خود کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پاورلیفتینگ , هندبال