دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۸
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی خبر داد:

خسارت طوفان به شبکه‌های توزیع برق خراسان جنوبی/آماده باش 97 تیم امدادی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه بر اثر طوفان تاکنون خسارت‌هایی از شبکه توزیع برق، بخش‌های کشاورزی و دامداری و قطعی درختان گزارش شده و قطعی برق در برخی از ساعات در استان وجود داشته است، گفت: 97 تیم امدادی از ظهر روز یکشنبه تا ظهر دوشنبه جاری در استان آماده‌باش هستند.
خسارت طوفان به شبکه‌های توزیع برق خراسان جنوبی/آماده باش 97 تیم امدادی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سید ابوالحسن میرجلیلی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی اظهارکرد: در پی هشدارهای سازمان مدیریت بحران و هواشناسی از امروز طوفان باد به همراه باران‌های رگباری در استان شاهد هستیم.
وی با بیان اینکه بیشترین شدت باد را در شهرستان‌های فردوس، سرایان، بشرویه، طبس و بیرجند بوده است، گفت: در این راستا نیز 97 تیم امدادی از ظهر روز یکشنبه تا ظهر دوشنبه جاری در استان آماده‌باش هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی افزود: تاکنون سرعت باد برای ساعاتی در شهرهای شمالی استان به بالای 90 کیلومتر بر ساعت نیز رسیده است.
میرجلیلی تصریح کرد: بر اثر طوفان تاکنون خسارت‌هایی از شبکه توزیع برق، بخش‌های کشاورزی و دامداری و قطعی درختان گزارش شده و قطعی برق در برخی از ساعات در استان وجود داشته است.
وی ادامه داد: در حال حاضر قسمتی از قطعی شبکه برق برطرف شده و نیروهای امدادی در تلاش هستند تا روشنایی کامل شبکه برق ایجاد شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: 800 نفر از مسافران نوروزی که از مسیرهای خراسان جنوبی عبور می‌کردند به دلیل وزش شدید باد و باران توسط مجموعه فرمانداری‌ها در مساجد و حسینیه‌ها اسکان داده شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۶۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طوفان , مدیریت بحران